سیما سادات لاری,کرونا در ایران,آخرین آمار مبتلایان به کرونا,

سیما سادات لاری,کرونا در ایران,آخرین آمار مبتلایان به کرونا,

SafiNews Agency

سه شنبه 10 تير 1399 - 14:18 بازدید : 115 توسط:

آخرین آمار ابتلاء و فوتی‌های مبتلا به کرونا در ۱۰ تیر

آخرین آمار ابتلاء و فوتی‌های مبتلا به کرونا در ۱۰ تیر

صافی نیوز / سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار ابتلا، بهبودیافته و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا ویروس در کشور را تا تاریخ ۱۰ تیرماه ۹۹ اعلام کرد.

به گزارش صافی، سیما سادات لاری در نشست خبری خود که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، در خصوص آمار جدید ابتلا به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ سه‌شنبه ۱۰ تیر ماه _ اظهار کرد: در این بازه زمانی بر اساس جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور دو هزار و ۴۵۷ مبتلای جدید شناسایی شده که با احتساب این تعداد مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به ۲۲۷ هزار و ۶۶۲ نفر رسیده است.

وی افزود: از تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های کشور تاکنون ۱۸۸ هزار و ۷۵۸ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

سخنگوی وزارت بهداشت تعداد جان‌باختگان بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در کشور را ۱۴۷ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار از ابتدا تاکنون در کشور بر اثر بیماری کرونا ۱۰ هزار و ۸۱۷ نفر جان باخته‌اند.

لاری گفت: از تعداد مبتلایان شناسایی شده یک هزار و ۴۳۵ مورد در موارد بیمارستانی به شمار می‌آید.

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: سه هزار و ۴۹ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

وی گفت: در حال حاضر استان‌های کردستان، خوزستان، کرمانشاه، آذربایجان‌های غربی و شرقی، هرمزگان، بوشهر و خراسان رضوی در وضعیت قرمز هستند، در استان‌های، ایلام، گلستان، سیستان و بلوچستان و لرستان افزایش آمار ابتلا به کرونا داریم.

لاری اظهار کرد: تاکنون یک میلیون و ۶۶۶ هزار و ۵۸۷ نمونه تست آزمایشگاهی در کشور در زمینه کرونا دریافت شده است.

انتهای پیام/

 

تبلیغات