حجت براتعلی,سهمیه رمضان,رمضان 99,

حجت براتعلی,سهمیه رمضان,رمضان 99,

SafiNews Agency

پنجشنبه 28 فروردين 1399 - 8:11 بازدید : 178 توسط:

آغاز توزیع ۱۵۰ هزار تن شکر، برنج و روغن ماه مبارک رمضان از شنبه

آغاز توزیع ۱۵۰ هزار تن شکر، برنج و روغن ماه مبارک رمضان از شنبه

صافی نیوز / مدیرکل توزیع و فروش شرکت بازرگانی دولتی ایران، از آغاز توزیع در مجموع ۱۵۰ هزارتن شکر، برنج و روغن تنظیم بازاری ماه مبارک رمضان از شنبه هفته آینده در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و میادین خبرداد.

به گزارش صافی، حجت براتعلی در گفت و گو با ایرنا با تاکید براین که کالاهای اساسی مورد نیاز مردم تامین است، افزود: از این میزان ۵۰ هزارتن برنج، ۵۰ هزارتن روغن و ۵۰ هزارتن شکر با نرخ‌های تنظیم بازاری در اقصی نقاط کشور در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرد. وی با اشاره به کیفی‌بودن تزریق کالاهای اساسی در بازار اظهار کرد: طبق طرح‌های پایان سال از ابتدای اسفند تاکنون کالاهای اساسی مذکور به طور مداوم در اختیار مصرف‌کنندگان قرار گرفته است و توزیع کالاهای اساسی ماه مبارک رمضان مازاد بر توزیع فعلی است.

مدیرکل توزیع و فروش شرکت بازرگانی دولتی ایران تصریح کرد: هر کیلوگرم برنج هندی ۱۱۲۱ با نرخ هشت هزار تومان، هر کیلوگرم شکر بسته‌بندی با نرخ پنج هزار و ۹۰۰ تومان و هر کیلوگرم روغن با نرخ‌های مصوب سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد.

آغاز فروش گوشت تنظیم بازاری در فروشگاه های زنجیره ای

همچنین مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور از آغاز فروش گوشت تنظیم بازار (منجمد) ویژه ماه مبارک رمضان در فروشگاه های زنجیره ای سراسر کشور خبر داد. قیمت فروش گوشت تنظیم بازار کیلویی 42 هزار تومان است و توزیع آن به صورت منجمد تا بیستم ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت. در این حال، براتعلی مدیر کل دفتر توزیع و فروش شرکت بازرگانی دولتی نیز با اشاره به توزیع برنج و شکر به نرخ مصوب در ماه رمضان گفت: قیمت تحویلی شکر به مصرف کننده در بسته بندی یک کیلوگرمی 5900 تومان و قیمت هر کیلوگرم برنج نیز 8000 تومان خواهد بود.

انتهای پیام/


منبع: ایرنا

 

تبلیغات