اصغر تنومند,رئیس دانشکده علوم پزشکی,دانشکده علوم پزشکی مراغه,صافی نیوز,مراغه,کرونا در مراغه,کرونا,

اصغر تنومند,رئیس دانشکده علوم پزشکی,دانشکده علوم پزشکی مراغه,صافی نیوز,مراغه,کرونا در مراغه,کرونا,

SafiNews Agency

دوشنبه 08 دي 1399 - 15:26 شناسه خبر: 4624 بازدید : 169 توسط:

آمار بیماران کرونایی در مراغه کاهش یافت

آمار بیماران کرونایی در مراغه کاهش یافت

صافی نیوز / رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه: با همکاری مردم و سایر نهادها و همچنین با تلاش شبانه روزی کادر بهداشت و درمان، آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان کاهش یافت.

به گزارش صافی، اصغر تنومند رئیس دانشکده علئم پزشکی مراغه با اعلام این خبر اظهار داشت: با آغاز اجرای طرح شهید قاسم سلیمانی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی از سوی مردم آمار بیماران کرونایی در این شهرستان کاهش یافته است.

وی افزود: براساس آخرین آمار هم اکنون ۴۵ نفر در بخش های کرونایی بیمارستان های مراغه بستری هستند.

او گفت: آمار بیماران بستری های کرونا در مراغه قبل از طرح شهید قاسم سلیمانی و تا یک ماه قبل به ۱۵۰ نفر افرایش یافته بود.

رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: با تلاش کادر بهداشت و درمان، رعایت دستورالعمل ها از سوی مردم و بازاریان آرامش به بیمارستان ها و شهرستان بازگشته است.

تنومند با اشاره به شکننده بودن وضعیت فعلی افزود: رعایت دستورات بهداشتی برای پایداری وضعیت نارنجی و تبدیل آن به زرد و سفید همچنان ضروری است.

وی افزود: رعایت فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک، کاهش تردد در مکان های شلوغ و رعایت بهداشت فردی برای همه شهروندان جهت پیشگیری از کرونا توصیه می‌شود.

رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه در پایان گفت: با وجود کاهش بیماری نظارت بر اصناف، واحد‌های ارائه خدمات، دستگاه های دولتی از سوی بازرسان ادامه دارد و درصورت مشاهده تخلف طبق قانون برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی