صافی نیوز,رحیم علی طالعی,ابراهیم برزگر,محمدتقی پورمحمدی,حسن کاملی فر,سپاه ناحیه مراغه,

صافی نیوز,رحیم علی طالعی,ابراهیم برزگر,محمدتقی پورمحمدی,حسن کاملی فر,سپاه ناحیه مراغه,

SafiNews Agency

شنبه 21 دي 1398 - 15:35 بازدید : 134 توسط:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا:

آمریکا قدرت دفاع از خود را در منطقه ندارد

آمریکا قدرت دفاع از خود را در منطقه ندارد

صافی نیوز: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا گفت: حرکت تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی نشان داد که آمریکا قدرت دفاع از خود را در منطقه ندارد.

به گزارش صافی، حجت الاسلام حسن کاملی فر صبح امروز (شنبه) در مراسم تکریم مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه گفت: ثمره خون شهید حاج قاسم سلیمانی زمینه ساز درهم شکستن قدرت آمریکا در منطقه شد.

وی ادامه داد: حرکت تروریستی آمریکا در شهادت سردار سلیمانی نشان داد که این کشور قابل اعتماد نبوده و قدرت دفاع از خود را در منطقه ندارد.

کاملی فر افزود: تهدیدهای توخالی آمریکا و قدرت پوشالی آن در جریان حمله تررویستی به سردار سلیمانی و فرماندهان جبهه مقاومت اسلامی با پاسخ قاطع موشکی سپاه به پایگاه های آن کشور برهمگان عیان شد.

وی گفت: عملیات روانی و تبلیغات رسانه ای غرب و آمریکا با تشییع باشکوه و میلیونی شهدای مقاومت و شهید حاج قاسم سلیمانی شکست خورد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا شهادت سردار قاسم سلیمانی ر زمینه ساز اتحاد بین امت اسلامی به ویژه مردم ایران و عراق دانست و گفت: شهادت سردار سلیمانی، با وجود اینکه ضایعه ای بزرگ برای ملت ایران بود، زمینه ساز اتحاد بین امت اسلامی به ویژه مردم منطقه، ایران و عراق شده است.

کاملی فر با ترسیم چهره حاج قاسم سلیمانی به عنوان نماد تفکر اصیل انقلابی گفت: این شخصیت مجاهد، چهره ای بین المللی و نماد تفکر اصیل انقلابی و جهادی برای مقاومت اسلامی بود.

در این مراسم که با حضور مسئولین شهرستانی و استانی به منظور تودیع و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه برگزار می شد آیت الله محمدتقی پورمحمدی عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه نیز حضور داشت.

امام جمعه مراغه به عنوان دیگر سخنران این مراسم پشت تریبون رفت و ضمن تسلیت شهادت سردار قاسم سلیمانی گفت: این ضایعه برای ملت ایران به ویژه رهبر انقلاب اسلامی سخت و ناگوار بود.

امام جمعه مراغه علل محبوبیت سردار قاسم سلیمانی را مجاهدت در  دفاع مقدس و حضور در جبهه مقاومت اسلامی دانست و گفت: اخلاص و تواضع شهید سردار قاسم سلیمانی نشان داد که دنیا در نظر مردان خدایی چون وی، ناچیز و حقیر است.

پورمحمدی ادامه داد: شهید حاج قاسم سلیمانی، همانند حضرت زهرا (س)، شهید راه ولایت و اسلام بود که به دست دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب به شهادت رسید.

به گزارش صافی، در این مراسم از تلاش های حجت الاسلام رحیم علی طالعی مسئول سابق نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه تقدیر و حجت الاسلام ابراهیم برزگر به عنوان مسوول جدید نمایندگی معرفی شد.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

 

تبلیغات