فاطمه هاشمی رفسنجانی,فاطمه هاشمی,اکبر هاشمی رفسنجانی,اصالت,انتخابات,

فاطمه هاشمی رفسنجانی,فاطمه هاشمی,اکبر هاشمی رفسنجانی,اصالت,انتخابات,

SafiNews Agency

سه شنبه 16 دي 1399 - 21:54 شناسه خبر: 4788 بازدید : 176 توسط:

آیت الله هاشمی برای رای مردم اصالت قائل بود

آیت الله هاشمی برای رای مردم اصالت قائل بود

صافی نیوز / دختر آیت الله هاشمی گفت: آیت الله هاشمی برای رای مردم اصالت قائل بود و اعتقاد داشت که آرای مردم موجب پشتیبانی از انقلاب می شود.

به گزارش صافی به نقل از ایسنا، فاطمه هاشمی در مراسم سالگرد آیت الله هاشمی که از سوی حزب جمهوریت ایران اسلامی برگزار شد، با بیان اینکه آیت الله هاشمی پیش از پیروزی انقلاب اسلامی به دنبال تجدید تمدن اسلامی بود، اظهار کرد: او معتقد بود از راه آزاداندیشی دینی می توان تمدن اسلامی را تجدید کرد. البته این اعتقاد را هم داشت که آزاد اندیشی خودبخود به وجود نمی آید بلکه به روشنفکری دینی نیاز دارد.

وی ادامه داد: آیت الله هاشمی پس از انقلاب هم بر این اعتقاد باقی ماند. او دنبال آگاهی بخشی به جامعه بود و از مسئولان کشور می خواست تا زمینه را برای ایجاد احزاب با سلایق مختلف فراهم کنند تا احزاب بتوانند به مردم آگاهی بدهند.یکی از اهداف آیت الله هاشمی از تاسیس دانشگاه آزاد هم آگاهی بخشی به جوانان بود.

هاشمی با بیان اینکه آیت الله هاشمی انتخابات سالم و آزاد بهترین راه برای اداره کشور می دانست، تصریح کرد: او برای رای مردم اصالت قائل بود و اعتقاد داشت که آرای مردم موجب پشتیبانی از انقلاب می شود. او خود را بارها در معرض رای مردم قرار داد. برایش اهمیت داشت که با رای مردم در مسئولیتی باشد و تا آخرین روزهای عمرش هم نگران مردم بود.

انتهای پیام/

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی