آلودگی هوا,تهران,زنگ ورزش مدارس,تعطیلی مدارس,کارگروه کاهش آلودگی هوای شهر تهران,محمد تقی زاده,استانداری تهران,

به گزارش صافی به نقل از تسنیم، در جلسه کارگروه کاهش آلودگی هوای شهر تهران مصوباتی برای روزهای آینده به تصویب رسید؛ احتمال تعطیلی مدارس تهران طی روزهای آینده به دلیل شدت آلودگی هوا وجود دارد.  جلسه کارگروه کاهش آلودگی هوای شهر تهران از صبح امروز به ریاست محمد تقی زاده، معاون عمرانی استانداری در حال برگزاری است که تا این لحظه از جلسه مصوباتی در این کارگروه به تصویب رسیده است. بر همین اساس با توجه به افزایش آلاینده های هوا تا پایان هفته، زنگ ورزش مدارس اجرایی نمی شود.  همچنین بر اساس مصوبه…

SafiNews Agency

یکشنبه 19 آبان 1398 - 12:46 بازدید : 28 شناسه پست : 315

احتمال تعطیلی مدارس تهران به دلیل آلودگی هوا

احتمال تعطیلی مدارس تهران به دلیل آلودگی هوا

به گزارش صافی به نقل از تسنیم، در جلسه کارگروه کاهش آلودگی هوای شهر تهران مصوباتی برای روزهای آینده به تصویب رسید؛ احتمال تعطیلی مدارس تهران طی روزهای آینده به دلیل شدت آلودگی هوا وجود دارد. 

تعطیلی مدارس

جلسه کارگروه کاهش آلودگی هوای شهر تهران از صبح امروز به ریاست محمد تقی زاده، معاون عمرانی استانداری در حال برگزاری است که تا این لحظه از جلسه مصوباتی در این کارگروه به تصویب رسیده است.

بر همین اساس با توجه به افزایش آلاینده های هوا تا پایان هفته، زنگ ورزش مدارس اجرایی نمی شود. 

همچنین بر اساس مصوبه کارگروه کاهش آلودگی هوا، چنانچه شاخص آلودگی هوا به بیش از 150 برسد، مدارس تعطیل خواهند شد. 

همچنین تقی زاده در این جلسه گفت:بلیط اتوبوس و مترو از فردا تا زمان تصمیم جدید از سوی این کارگروه، نیم بها خواهد شد و در مقابل هزینه عوارض ورود به طرح ترافیک 50 درصد افزایش خواهد یافت.

انتهای پیام/