سپاه,ارتش,سپاه پاسداران,

سپاه,ارتش,سپاه پاسداران,

SafiNews Agency

پنجشنبه 15 خرداد 1399 - 12:26 بازدید : 114 توسط:
نماینده ولی فقیه در سپاه:

اختلاف‌افکنی میان سپاه و ارتش فتنه دشمنان است

اختلاف‌افکنی میان سپاه و ارتش فتنه دشمنان است

صافی نیوز / نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:تلاش دشمن این است که وحدت نیروهای نظامی را بر هم بزند، اما به لطف الهی به فرموده مقام معظم رهبری دو بال نظام اسلامی هستند و این فتنه‌انگیزی‌ها راه به جایی نمی‌برد.

به گزارش صافی به نقل از فارس، حجت‌الاسلام عبدالله حاجی صادقی شامگاه چهارشنبه در حاشیه آیین بزرگداشت سی و یکمین سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره) در اصفهان در جمع خبرنگاران در خصوص رزمایش مؤمنانه اظهار داشت: کمک مؤمنانه ریشه در ادبیات دینی ما دارد، فصلی نیست که به صورت مرحله‌ای انجام و تمام شود.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این که ابعاد کمک مؤمنانه اقتصاد نیست، تاکید کرد: موضوعات فرهنگی و اجتماعی را هم شامل می‌شود و همانطور که این مفاهیم با انقلاب بازتولید شده تا انقلاب هست استمرار دارد.

وی افزود: سپاه خدا و مردم را در مقابل هم نمی‌داند، بلکه معتقد است بهترین راه تقرب به خدا خدمت به مردم است؛ نه طلبی داریم و نه منتی، خدمت به مردم را تکلیف دینی و وظیفه الهی و انقلابی خودمان می‌دانیم و پیام ما به مردم این است که شما را در هیچ مشکلی تنها نمی‌گذاریم، هرجایی لازم باشد و در هر عرصه‌ای حضور پیدا می‌کنیم.

حاجی صادقی در پایان پیرامون وحدت ارتش و سپاه و نیروهای مسلح، عنوان کرد: تلاش دشمن این است که وحدت نیروهای مسلح را بر هم بزند، اما به لطف الهی به فرموده مقام معظم رهبری ارتش و سپاه دو بال نظام اسلامی هستند و فتنه‌انگیزی‌ها راه به جایی نمی‌برد.

انتهای پیام/


منبع: فارس

 

تبلیغات

کلیدواژه ها

, , ,