محمدرضا ولیلو,دانشگاه آزاد مراغه,ولادت حضرت فاطمه زهرا (س),روز زن,روز مادر,مراغه,دانشگاه آزاد اسلامی,

محمدرضا ولیلو,دانشگاه آزاد مراغه,ولادت حضرت فاطمه زهرا (س),روز زن,روز مادر,مراغه,دانشگاه آزاد اسلامی,

SafiNews Agency

شنبه 26 بهمن 1398 - 15:35 بازدید : 120 توسط:
رئیس دانشگاه آزاد مراغه:

اساس استحکام خانواده با مادر است

اساس استحکام خانواده با مادر است

صافی نیوز: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مراغه با بیان اینکه اساس استحکام خانواده با مادر خانواده است، گفت: سرنوشت یک جامعه در گروی استحکام یا اضمحلال خانواده‌هاست.

به گزاش صافی، محمدرضا ولیلو صبح امروز در مراسم گرامیداشت روز زن در جمع بانوان دانشگاه آزاد اسلامی مراغه گفت: نقش زنان در تبیین و تحکیم بنیان خانواده و سمت‌دهی به آن بسیار مهم و ارزنده است، به‌طوری‌که یک زن می‌تواند سرنوشت یک خانواده را آنطور که می‌خواهد، تعیین و پایه‌ریزی کند.

وی با بیان اینکه اساس استحکام خانواده با مادر خانواده است، اضافه کرد: ازآنجا که یک جامعه از اجزای کوچکی به نام خانواده تشکیل شده، سرنوشت آن نیز در گرو استحکام یا اضمحلال خانواده‌هاست.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه یادآور شد: از دامن مادران پاکدامن مردهای بزرگی رشد و در مسیر بیداری انسان‌ها و رشد و ترقی جوامع، نقش‌آفرینی کرده‌اند.

دشمن کمان مبارزه خود را به روی زنان و دختران نشانه رفته است

ولیلو با بیان اینکه امروز دشمن کمان مبارزه خود را مستقیماً به روی زنان و دختران این کشور نشانه رفته است، تأکید کرد: دختران نسل سوم انقلاب اسلامی یادگار شیرزنان و مادرانی هستند که با آگاهی انقلابی همدوش همسران و فرزندان خود زیر پرچم استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی مبارزه کردند و سرانجام رژیم ۲ هزار و ۵۰۰ ساله طاغوت را سرنگون و پرچم عدالت اسلامی را به اهتزاز درآوردند.

وی، صداقت، صبوری، عفت، پاکدامنی و فرزندان صالح را از خصلت‌های مادران ایرانی برشمرد و افزود: «مسئولیت بانوان دانشگاهی بسیار سنگین و حساس است؛ از یک سو باید نقش یک مادر دلسوز و مهربان را ایفا و از سوی دیگر در راستای اصلاح جامعه به صورت کارشناسانه عمل کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه متذکر شد: دختران و دانشجویان امانات مردم در دست ما هستند. اماناتی که آینده جامعه، سرنوشت مردان و آینده‌سازان وابسته به نقش آنهاست.

انتهای پیام/

انتهای پیام/


منبع: آنا

 

تبلیغات