حسن روحانی,بودحه 1400,بودجه,لایحه بودجه,جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت,ستاد هماهنگی اقتصادی دولت,

حسن روحانی,بودحه 1400,بودجه,لایحه بودجه,جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت,ستاد هماهنگی اقتصادی دولت,

SafiNews Agency

سه شنبه 09 دي 1399 - 12:49 شناسه خبر: 4649 بازدید : 139 توسط:

اظهارات رئیس جمهور درباره اصلاحیه بودجه‌ایِ دولت

اظهارات رئیس جمهور درباره اصلاحیه بودجه‌ایِ دولت

صافی نیوز / رئیس جمهور با بیان اینکه دولت اصلاحیه لازم را در مورد درآمد بودجه پیشنهادی ارایه می کند و همزمان حداکثر صرفه جویی در مصارف را اعمال خواهد کرد، گفت: رویکرد دولت نسبت به منابع جدید درآمدی در بودجه که بر اقتصاد کشور آثار تورمی نداشته باشد، مثبت است.رئیس جمهور با بیان اینکه دولت اصلاحیه لازم را در مورد درآمد بودجه پیشنهادی ارایه می کند و همزمان حداکثر صرفه جویی در مصارف را اعمال خواهد کرد، گفت: رویکرد دولت نسبت به منابع جدید درآمدی در بودجه که بر اقتصاد کشور آثار تورمی نداشته باشد، مثبت است.

به گزارش صافی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، یکصد و نود و دومین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت روز سه شنبه به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور تشکیل شد.
 
در این جلسه گزارش رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره مذاکرات پیرامون لایحه بودجه 1400 در مجلس شورای اسلامی مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

رئیس جمهور تاکید کرد: با توجه به نظر مقام معظم رهبری درخصوص سهم  صندوق توسعه ملی از درآمد نفت، دولت اصلاحیه لازم را در مورد درآمد بودجه پیشنهادی ارایه می کند و همزمان حداکثر صرفه جویی در مصارف را اعمال خواهد کرد.

روحانی گفت: رویکرد دولت نسبت به منابع جدید درآمدی در بودجه که بر اقتصاد کشور آثار تورمی نداشته باشد، مثبت است ولی باید دو ملاک واقعی بودن درآمدها و تحمیل نشدن فشار برمردم بطور دقیق مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/


منبع: پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی