علی اکبر کریمی,غلامرضا تاجگردون,مجلس یازدهم,اعتبارنامه نمایندگان,علیرضا زاکانی,

علی اکبر کریمی,غلامرضا تاجگردون,مجلس یازدهم,اعتبارنامه نمایندگان,علیرضا زاکانی,

SafiNews Agency

شنبه 10 خرداد 1399 - 12:22 بازدید : 111 توسط:

اعتراض 3 منتخب مجلس یازدهم به اعتبارنامه تاجگردون

اعتراض 3 منتخب مجلس یازدهم به اعتبارنامه تاجگردون

صافی نیوز / منتخب مردم اراک در مجلس یازدهم اعلام کرد که تاکنون 3 منتخب به اعتبارنامه تاجگردون اعتراض کرده‌اند.

به گزارش صافی به نقل از فارس، این نامه توسط علی‌اکبر کریمی، علیرضا زاکانی و روح‌الله نجابت خطاب به موسوی لارگانی رئیس شعبه ۱۲ بهارستان تنظیم شده است.

علی‌اکبر کریمی منتخب مردم اراک در مجلس یازدهم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با بیان اینکه تاکنون 3 منتخب به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب مردم گچساران اعتراض کرده‌اند، اظهار داشت: بنده و آقایان نجابت و زاکانی به اعتبارنامه آقای تاجگردون اعتراض کردیم.

وی درباره دلایل این اعتراض افزود: این اعتراض ما در راستای عمل به وصیت‌نامه امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است؛ ایشان در وصیت‌نامه خود تصریح کردند که اگر افرادی به مجلس راه پیدا کردند که صلاحیت‌های لازم را نداشتند نمایندگان باید از تصویب اعتبارنامه وی جلوگیری کنند و با استفاده از ابزارهای قانونی اعتبارنامه آن شخص را رد کنند.

کریمی گفت: احتمال افزایش امضاها و درخواست‌های تعداد بیشتری از منتخبین برای اعتراض به اعتبارنامه آقای تاجگردون منتخب گچساران وجود دارد.

وی با بیان اینکه اگر یک نفر هم به اعتبارنامه یک منتخب اعتراض کند فرایند قانونی آن طی خواهد شد و نیازی به افزایش تعداد امضاها و درخواست اعتراض به یک اعتبارنامه نیست ولی در مجموع تعداد زیادی منتخبان هستند که برای اعتراض به اعتبارنامه آقای تاجگردون اعلام آمادگی کرده‌اند.

انتهای پیام/


منبع: فارس

 

تبلیغات