یارانه کرونا,یارانه نقدی,کرونا,یارانه,حمایت معیشتی,حمایت دولتی,یارانه 100 هزار تومانی,

یارانه کرونا,یارانه نقدی,کرونا,یارانه,حمایت معیشتی,حمایت دولتی,یارانه 100 هزار تومانی,

SafiNews Agency

پنجشنبه 27 آذر 1399 - 8:10 شناسه خبر: 4382 بازدید : 111 توسط:

اعلام گروه هایی که مشمول دریافت یارانه سوم شدند

اعلام گروه هایی که مشمول دریافت یارانه سوم شدند

صافی نیوز / بر اساس تصمیم گیری‌های صورت گرفته یارانه سوم یا همان یارانه کرونا تنها به خانوارهایی پرداخت می شود که هیچ یک از اعضای آنها حقوق ماهانه دریافت نمی‌کنند.

به گزارش صافی به نقل از خبرآنلاین، خانوارهایی که هیچ یک از اعضای آنها بیمه پرداز نباشند و خانوارهایی که اعضای آنها طبق شاخص‌های بانکی از درآمدحداقلی برخوردار نباشند، مشمول دریافت این یارانه خواهند شد.

یارانه صد هزار تومانی به افرادی که در گروه یارانه معیشت بگیر باشند، پرداخت می‌شود.به این ترتیب با توجه به پرداخت یارانه معیشتی به 60 میلیون نفر از جمعیت ایران، این یارانه به این تعداد از مردم تعلق خواهد گرفت .در حال حاضر یارانه نقدی 45 هزار و 500 تومان، یارانه معیشتی برای خانواده‌های یک نفره ۵۵ هزار تومان، خانواده‌های دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، خانواده‌های سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، خانواده‌های چهار نفره ۱۷۲ هزار تومان و خانواده‌های پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان است. به موجب اعلام سازمان برنامه و بودجه یارانه سوم برای یارانه بگیران معیشتی و خانوارهای هدف 100 هزار تومان و برای خانوارهای تحت پوشش نهادهای حمایتی 120 هزار تومان به ازای هر نفر است .در این صورت اگر خانواری چهار نفره مشمول هر سه یارانه باشد ، در ماه مبلغی برابر با 572 هزار تومان یارانه دریافت می کند. این خانواده در صورتی که تحت پوشش نهادهای حمایتی باشد، 80 هزار تومان بیش از این مبلغ دریافت خواهد کرد.

انتهای پیام/

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی