محسن حاجی میرزایی,وزیر آموزش و پرورش,آموزش و پرورش,افزایش حقوق,حقوق فرهنگیان,بودجه 99,

محسن حاجی میرزایی,وزیر آموزش و پرورش,آموزش و پرورش,افزایش حقوق,حقوق فرهنگیان,بودجه 99,

SafiNews Agency

یکشنبه 20 بهمن 1398 - 17:39 بازدید : 194 توسط:

افزایش ۴۰۰ هزار تومانی شامل معلمان جدید نمی‌شود

افزایش ۴۰۰ هزار تومانی شامل معلمان جدید نمی‌شود

صافی نیوز: وزیر آموزش ‌و پرورش گفت: افزایش حقوق ۴۰۰ هزار تومانی طبق قانون برای معلمان ماده ۲۸ ورودی مهر ۹۸ به مدارس، تعلق نمی‌گیرد.

به گزارش صافی، محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش ‌و پرورش اظهار کرد: افزایش حقوق معلمان طبق سایر کارکنان دولت صورت می‌گیرد که از ابتدای سال اعمال شده است و افزایش دیگری بابت رتبه بندی معلمان داریم که از مهر ماه اعمال و برای همه معلمان واجد شرایط پرداخت شده است.  

وی در رابطه با افزایش حقوق ۴۰۰هزار تومانی برای معلمان ماده ۲۸ آزمون استخدامی سال گذشته که از مهر ۹۸ وارد آموزش و پرورش شده‌اند، بیان کرد: همه پرداختی ها براساس مصوبات دولت می‌باشد و این افزایش حقوق مربوط به سنوات خدمت است که طبق قانون برای کسانی که تازه شروع به خدمت کرده اند شامل نمی‌شود. 

وزیر آموزش ‌و پرورش گفت: مشکلی برای عیدی دانشجو معلمان پیش آمده بود که این مشکل برطرف شد و پاداش آخر سال برای این گروه از فرهنگیان پرداخت خواهد شد. 

حاجی میرزایی در رابطه با معوقات فرهنگیان تصریح کرد: میزان مطالبه معلمان شامل حق‌التدریس معلمان شاغل ۱۸۰۰ میلیارد تومان است که تلاش می‌کنیم تا قبل از پایان سال پرداخت شود.

وی در رابطه با آزمون استخدامی جدید در وزارت آموزش و پرورش گفت: سعی می‌کنیم در اردیبهشت ماه سال ۹۹ نیز آزمون دیگری برای این منظور برگزار کنیم.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

 

تبلیغات