دیدار با مسئولین حج,رهبر انقلاب,سفر حج,کارگزاران حج,نماینده ولی فقیه در حج,سازمان حج و زیارت,

دیدار با مسئولین حج,رهبر انقلاب,سفر حج,کارگزاران حج,نماینده ولی فقیه در حج,سازمان حج و زیارت,

SafiNews Agency

دوشنبه 30 دي 1398 - 14:23 بازدید : 123 توسط:
رهبر انقلاب

الگوی مردمسالاری دینی برای دنیا ناشناخته است

الگوی مردمسالاری دینی برای دنیا ناشناخته است

صافی نیوز - رهبر انقلاب: الگوی مردمسالاری دینی برای دنیا ناشناخته است، می توان از فرصت حج برای تبیین این الگو استفاده کرد.

به گزارش صافی، رهبر انقلاب صبح امروز در دیدار با مسئولن حج خاطرنشان کردند: الگوی مردمسالاری دینی برای دنیا ناشناخته است و در مقابل میلیونها وسیله تبلیغاتی که امروز در حال فعالیت علیه جمهوری اسلامی است، می‌توان از فرصت حج برای تبیین این الگو استفاده کرد.

ایشان فرمودند: انعکاس مبانی سیاسی نظام جمهوری اسلامی و تبیین سخن نو آن برای دنیا یکی دیگر از کارهای مهم و لازم در حج است.

رهبر انقلاب ادامه دادند: امت اسلامی به معنای واقعی آن، یعنی یک واحد منسجم که با اراده و هدف مشترک اقدام کند، هنوز شکل نگرفته است و متأسفانه در مقابل دعوت دلسوزان و خیرخواهان به اتحاد اسلامی، تهمت‌زنی و تعارض و جنگ در کشورهای اسلامی رواج دارد.

ایشان افزودند: علت عصبانیت آمریکایی‌ها از ملت ایران، جذابیت ناشی از تصویر ایستادگی یک نظام مستقل در مقابل یک قلدر سر گردنه است که باید از این جاذبه برای نشر و توسعه حقیقت اسلام و ملت ایران استفاده کرد.

رهبر انقلاب خودسازی و تغییر بنیادین و اساسی افراد پس از بازگشت از حج را مهم دانستند و با تأکید بر مسئولان حج و تبلیغات دینی برای کار وبرنامه‌ریزی در این خصوص، مسئولان سازمان حج را به برخورد گرم، گیرا، مهربانانه و متواضعانه در مواجهه با زائران و مسائل آنان توصیه کردند.

در این دیدار، حجت‌الاسلام والمسلمین نواب نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست زائران ایرانی و آقای رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت از اقدامات انجام‌شده در حج امسال و برنامه‌های آینده گزارش دادند.

انتهای پیام/

 

انتهای پیام/


منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر رهبری

 

تبلیغات