محمدتقی پورمحمدی,هفته دفاع مقدس,دفاع مقدس,امام جمعه مراغه,مراغه,اخبار مراغه,صافی نیوز,

محمدتقی پورمحمدی,هفته دفاع مقدس,دفاع مقدس,امام جمعه مراغه,مراغه,اخبار مراغه,صافی نیوز,

SafiNews Agency

شنبه 05 مهر 1399 - 15:51 بازدید : 118 توسط:
امام جمعه مراغه:

امنیت کشور را مدیون شهدای هشت سال دفاع مقدس، ایثارگران و مدافعان حرم هستیم

امنیت کشور را مدیون شهدای هشت سال دفاع مقدس، ایثارگران و مدافعان حرم هستیم

صافی نیوز / امام جمعه مراغه و عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: امنیت کشور را مدیون شهدای هشت سال دفاع مقدس، ایثارگران و مدافعان حرم هستیم.

به گزارش صافی، آیت الله محمدتقی پورمحمدی در جمع تعدادی از خانواده‌های معظم شهدا و بسیجیان مراغه به مناسبت هفته دفاع مقدس، امنیت کشور را مدیون شهدای هشت سال دفاع مقدس، ایثارگران و مدافعان حرم دانست و اظهار داشت: مسئولان وظیفه سنگینی در انتقال پیام شهادت شهدا به نسل‌های جوان امروزی دارند.

وی افزود: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، سپاه، ارتش، نیروی انتظامی و نیروهای امنیتی تحت فرمان فرماندهی کل قوا در راستای تأمین امنیت در کشور و منطقه فعالیت می‌کنند و شهدای تقدیم شده در دوران دفاع مقدس نشان از رشادت فرزندان این کشور برای پایداری امنیت است.

نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری در ادامه با اشاره به آرمان‌های شهدا، گفت: شهدا به مرحله‌ای از یقین رسیدند که مسئله و فلسفه شهادت برای آنان به اثبات رسید و از این رو جان خویش را نثار ارزش‌ها و آرمان‌های اسلام و انقلاب کردند.

آیت الله پورمحمدی با اشاره به وظیفه سنگین مسئولان در مقابل خون شهدا، اظهارکرد: مسئولان وظیفه سنگینی در تبیین راه شهدا و پیام‌های آنها برای جوانان و نسل امروزی بر دوش داشته و ضروری است در این راستا اقدامات لازم انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: جوانان وطن به برکت نفس قدسی رهبر انقلاب و فرمانده کل قوا، آماده دفاع از ارزش‌های متعالی اسلامی و انقلابی هستند تا آسیبی به میهن اسلامی نرسد.

وی ادامه داد: اکنون نیز نیروهای مسلح کشورمان، ارتش، سپاه، بسیج، نیروهای انتظامی و امنیت آفرینان جامعه، در کنار توده مردم فارغ از مشکلات و دغدغه‌ها، آماده دفاع از کشور هستند.

وی اضافه کرد: شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس، شهدای دفاع از حریم وطن و مدافعان حرم، همه و همه الگوهای ماندگاری برای اقشار مختلف جامعه هستند.

آیت الله پورمحمدی با بیان اینکه شهدا از همه اقشار مختلف جامعه اسلامی در دفاع از میهن اسلامی و ارزش‌های متعالی آن ذره‌ای درنگ و تردید به خود راه ندادند ابراز داشت: شهدای گرانقدر ما حضرت علی اکبر (ع) و امام حسین (ع) را الگو و سرمشق خود قرار دادند.

وی افزود: امروز اگر یک جوان با تیپ و پوششی متفاوت در جامعه حضور دارد، در صورت تهدید دشمن و چشم طمع بدخواهان همگام با آحاد جامعه از کشور و آرمان‌های اسلامی و انقلابی همانند هشت سال دفاع مقدس دفاع خواهد کرد.

وی ادامه داد: جوانان این مرز و بوم در نیروهای مسلح و نیروهای بسیجی و مردمی، در طول چهار دهه ثابت کردند که مدافع حریم ولایت و میهن اسلامی هستند.

انتهای پیام/

 

تبلیغات