هشترود,انتخابات,مجلس,انتخابات 98,مجلس شورای اسلامی,انتخابات الکترونیکی,امین امینیان,

به گزرش صافی به نقل از ایسنا، امین امینیان در نشستی با اصحاب رسانه شهرستان در این رابطه اظهار کرد: انتخابات بستر مناسبی در یک جامعه بوده و مردم باید از این فرصت استفاده کرده و با انتخاب‌هایشان افراد اصلح را به صحنه‌های مختلف تصمیم‌گیری و قانون‌گذاری راهی کنند. وی با تاکید بر این‌که انتخابات باید نشاط سیاسی و امنیت اجتماعی را به دنبال داشته باشد، افزود: میزان مشارکت مردم می‌تواند در رشد، توسعه و شاخص‌های امنیتی و نشاط اجتماعی اثرگذار باشد. امینیان در خاتمه گفت:…

SafiNews Agency

سه شنبه 05 آذر 1398 - 23:22 بازدید : 7 شناسه پست : 603

انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان هشترود بصورت الکترونیکی برگزار می‌شود

انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان هشترود بصورت الکترونیکی برگزار می‌شود

به گزرش صافی به نقل از ایسنا، امین امینیان در نشستی با اصحاب رسانه شهرستان در این رابطه اظهار کرد: انتخابات بستر مناسبی در یک جامعه بوده و مردم باید از این فرصت استفاده کرده و با انتخاب‌هایشان افراد اصلح را به صحنه‌های مختلف تصمیم‌گیری و قانون‌گذاری راهی کنند.

وی با تاکید بر این‌که انتخابات باید نشاط سیاسی و امنیت اجتماعی را به دنبال داشته باشد، افزود: میزان مشارکت مردم می‌تواند در رشد، توسعه و شاخص‌های امنیتی و نشاط اجتماعی اثرگذار باشد.

امینیان در خاتمه گفت: از افراد توانمند خواستاریم که در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی شرکت کرده و در راستای رفع مشکلات شهرستان بکوشند.

انتهای پیام/