محمد محمدپور,اداره کل فرهنگ و ارشاد استان آذربایجان شرقی,مدیر کل فرهنگ و ارشاد آذربایجان شرقی,

محمد محمدپور,اداره کل فرهنگ و ارشاد استان آذربایجان شرقی,مدیر کل فرهنگ و ارشاد آذربایجان شرقی,

SafiNews Agency

شنبه 10 آبان 1399 - 10:57 شناسه خبر: 3354 بازدید : 169 توسط:

اهالی فرهنگ و هنر آذربایجان شرقی به سوگ نشستند

اهالی فرهنگ و هنر آذربایجان شرقی به سوگ نشستند

صافی نیوز / محمد محمدپور، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی ساعتی پیش درگذشت.

به گزارش صافی، محمد محمدپور متولد 1347 در شهر سلماس بود که از سال 1395 به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی فعالیت خود در حوزه فرهنگ و هنر را ادامه داد.

محمد محمد پور پیش از فعالیت به عنوان مدیرکلی فرهنگ و ارشاد آذربایجان شرقی به عنوان ریاست هیئت مدیره و مدیریت عامل موسسه علمی، فرهنگی و هنری هجرت سلماس، مدیریت مرکز مشاوره و راهنمایی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، ریاست کتابخانه مرکزی و عضویت در هیئت امنای کتابخانه ملی تبریز، معاونت فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، مدیریت اجرایی چهارمین و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز، مشاور فرهنگی و هنری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، مشاور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران اداره کل ، مدیریت روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، مدیریت موزه مقبره الشعرا و تدریس در مراکز آموزشی از جمله در دانشگاه شهید مدنی، مدیریت اجرایی جشنواره فیلم رحمت و جشنواره سفرنامه نویسی رضوی فعالیت داشت.

او همچنین مولف دو کتاب «سیری در مفاهیم وکلید واژه های فرهنگ و هنر» و «کنکاشی پیرامون عزت نفس» بوده و فعالیت های فرهنگی، مطبوعاتی، پژوهشی و ترجمه بیشماری را در کارنامه ی خود داشت.

محمدپور دانش آموخته رشته روانشناسی در مقطع دکترای تخصصی روانشناسی و دارای پروانه تخصصی از سازمان نظام روان شناسی کشور بود.

او که در جبهه های حق علیه باطل حضور داشته و در عملیات کربلای پنج به درجه ی رفیع جانبازی نائل آمده بود طی دو روز گذشته بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در بخش مراقبت های ویژه بستری شده و  ساعاتی پیش دار فانی را وداع گفت.

پایگاه خبری صافی، این ضایعه دردناک را به اهالی فرهنگ و هنر استان به خصوص خانواده ایشان تسلیت عرض می نماید.

انتهای پیام/

 

تبلیغات