حسن روحانی,وزیر جهاد کشاورزی,کاظم خاوازی,دولت دوازدهم,وزیر,

حسن روحانی,وزیر جهاد کشاورزی,کاظم خاوازی,دولت دوازدهم,وزیر,

SafiNews Agency

جمعه 22 فروردين 1399 - 19:21 بازدید : 173 توسط:

اولین دستورات روحانی به جدیدترین وزیر دولت دوازدهم

اولین دستورات روحانی به جدیدترین وزیر دولت دوازدهم

صافی نیوز / رئیس جمهور در گفتگو با وزیر کشاورزی با اشاره به بارش های رحمت الهی و ایجاد آمادگی های لازم برای کشت بهاره کشاورزان، تاکید کرد که اقدامات لازم در این عرصه، به عنوان یک اولویت در حوزه کاری این وزارتخانه مدنظر باشد.

به گزارش صافی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، رئیس جمهور در گفت وگو با وزیر جهاد کشاورزی، طرح گرمسیری را از جمله اولویت های مهم در حوزه کشاورزی کشور خواند و با توجه به اعتباراتی که به همین منظور اختصاص یافته، دستورات لازم را برای پیشبرد سریع این طرح به دکتر"کاظم خاوازی" داد.

‎طرح بزرگ تنظیم و انتقال آب‌های گرمسیری با هدف مدیریت و کنترل آب‌های سطحی و جلوگیری از وقوع سیل، تأمین آب شرب کشاورزی و نیازهای ضروری مردم و توسعه استان‌های غرب و جنوب کشور درحال اجراست.

‎حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در ادامه این گفت و گو با اشاره به بارش های رحمت الهی و ایجاد آمادگی های لازم برای کشت بهاره کشاورزان، تاکید کرد که اقدامات لازم در این عرصه، به عنوان یک اولویت در حوزه کاری این وزارتخانه مدنظر باشد.

رئیس جمهورهمچنین طرح توسعه گلخانه ها و لزوم توجه به توسعه آنها، توسعه پرورش ماهی در دریا، توجه به طرح مناطق گرمسیری و تدوین یک برنامه جامع برای استفاده از اراضی دیم در راستای جهش تولید را از اولویت های مهم در حوزه کشاورزی خواند.

انتهای پیام/

 

تبلیغات