محسن رضایی,بیعت با رهبری,رحلت امام خمینی (ره),رهبر انقلاب,

محسن رضایی,بیعت با رهبری,رحلت امام خمینی (ره),رهبر انقلاب,

SafiNews Agency

چهارشنبه 14 خرداد 1399 - 18:10 بازدید : 111 توسط:

اولین گروه بیعت کننده با آیت الله خامنه‌ای بعد از انتخاب به عنوان رهبری انقلاب

اولین گروه بیعت کننده با آیت الله خامنه‌ای بعد از انتخاب به عنوان رهبری انقلاب

صافی نیوز / در سالروز رحلت رهبر کبیر انقلاب، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه اینستاگرام خود مطلبی را درباره بیعت فرماندهان و جمعی از اعضای سپاه با رهبر انقلاب منتشر کرد.

به گزارش صافی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محسن رضایی در اینباره نوشت: «فردای آخرین وداع با امام راحل، فرماندهان و جمع زیادی از اعضای سپاه پاسداران انقلاب اولین گروهی بودند که در روز هفدهم خرداد به دیدار رهبر انقلاب شتافتند و با ایشان بیعت کردند و این افتخاری بزرگ در کارنامه سپاهیان انقلاب است.»

این فرمانده پیشین سپاه پاسداران اضافه کرد: «رهبر معظم انقلاب در آن دیدار از گذشته این نهاد مردمی و انقلابی قدردانی و آینده آن را این‌گونه ترسیم فرمودند: ما سپاه را با همان چشمی نگاه می‌کنیم که امام عزیزمان نگاه می‌کرد: به‌عنوان بازوی قدرتمند نظام و به‌عنوان گام استوار در مقابله با دشمنان انقلاب اسلامی. ما شما را به معنای حقیقی کلمه، پاسدار انقلاب اسلامی می‌دانیم؛ همیشه هم این‌گونه بوده است و من هم این‌طور فکر می‌کنم.»

رضایی در ادامه این مطلب، تاکید کرد: «از آن جمع، برادرانم قاسم سلیمانی، احمد کاظمی، حسین همدانی و... اکنون به امام شهدا (ره) پیوسته‌اند و سپاه با هدایت فرمانده معظم کل قوا همچنان در حال رشد و شکوفایی است.»

انتهای پیام/


منبع: باشگاه خبرنگارن جوان

 

تبلیغات