قطر,ایرانیان مقیم قطر,

قطر,ایرانیان مقیم قطر,

SafiNews Agency

دوشنبه 15 ارديبهشت 1399 - 20:58 شناسه خبر: 2388 بازدید : 158 توسط:

ایرانیان مقیم قطر به کشور بازگردانده می‌شوند

ایرانیان مقیم قطر به کشور بازگردانده می‌شوند

صافی نیوز/ سفارت جمهوری اسلامی ایران در دوحه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که با اخذ مجوزهای لازم از نهادهای ذیربط در کشور قطر، دو پرواز هواپیمایی ایران ایر هموطنان متقاضی بازگشت به کشور را از دوحه به فرودگاه بین‌المللی شهید آیت‌الله دستغیب شیراز منتقل خواهند کرد.

به گزارش صافی ، سفارت جمهوری اسلامی ایران در دوحه امروز دوشنبه با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که پس از اخذ مجوزهای لازم از دستگاه‌های ذیربط قطری ، در روزهای جمعه 19 و جمعه 26 اردیبهشت ماه جاری دو پرواز هواپیمایی ایران ایر هموطنان متقاضی بازگشت به کشور را از دوحه به شیراز منتقل خواهد کرد.

در این اطلاعیه آمده است با توجه به تکمیل ظرفیت دو پرواز مذکور، هموطنانی که علاقمند به بازگشت به کشور هستند می توانند نسبت به ثبت نام در دفتر هواپیمایی ایران ایر در قطر اقدام نمایند تا در صورت رسیدن به تعداد لازم نسبت به برقراری پرواز جدید به کشور اقدام شود.

شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران پیشتر اعلام کرد نخستین پرواز «هما» در ساعت 9:40 صبح روز جمعه 19 اردیبهشت‌ماه (8 می) به وقت محلی از فرودگاه شهر دوحه انجام و در ساعت 12:30 در فرودگاه شهید آیت‌الله دستغیب شیراز فرود خواهد آمد.

پرواز دوم «هما» نیز در تاریخ 26 اردیبهشت ماه (15 می) در ساعت 9:40 صبح به وقت محلی از فرودگاه دوحه انجام خواهد شد و این پرواز نیز در ساعت 12:30 در فرودگاه شهید آیت‌الله دستغیب شیراز فرود خواهد آمد.

انتهای پیام/


منبع: تسنیم

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

کلیدواژه ها

, ,

 

تبلیغات اختصاصی