باج خواهی,دونالد ترامپ,ترامپ,هکر,آمریکا,

باج خواهی,دونالد ترامپ,ترامپ,هکر,آمریکا,

SafiNews Agency

شنبه 27 ارديبهشت 1399 - 8:32 بازدید : 113 توسط:

باج‌خواهی ۴۲ میلیون دلاری هکرها از ترامپ

باج‌خواهی ۴۲ میلیون دلاری هکرها از ترامپ

صافی نیوز / هکرها با انتشار پیامی در «دارک وب» اعلام کردند؛ به اسنادی از دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا دست یافته‌اند که در ازای عدم افشای آنها خواستار دریافت ۴۲ میلیون دلار هستند.

به گزارش صافی به نقل از ایرنا، تارنمای مجله هنری «ورایتی» جمعه به وقت محلی آمریکا گزارش داد هکرها مدعی شدند که شرکت حقوقی Grubman Shire Meiselas & Sacks را هک کرده و به اسنادی درباره ترامپ و چند هنرمند و خوانده آمریکایی دست یافته‌اند.

این شرکت اعلام کرده که تاکنون هیچ باجی به هکرها پرداخت نکرده و در حال همکاری با اف.بی.آی است اما هکرها گفته‌اند که تاکنون ۳۶۵ هزار دلار از این شرکت دریافت کرده‌اند.

ورایتی که پیام هکرها را در دارک وب مشاهده کرده است، نوشت که آنها خواستار دریافت پول برای بازگرداندن اسناد به این شرکت شده‌اند.

هکرها یک هفته مهلت برای دریافت مبلغ مورد نظر خود تعیین کرده و در پیام خود نوشتند: دونالد ترامپ کسی است که اسناد او را منتشر خواهیم کرد. رقابت‌های انتخاباتی آغاز شده است و ما به حجم عظیمی از اسناد درباره پولشویی کثیف دست یافته‌ایم.

در این پیام خطاب به رأی‌دهندگان آمریکایی آمده است: پس از انتشار این اسناد قطعاً نخواهید خواست که او رییس جمهوری شما باشد.

هنوز مشخص نیست که هکرها به چه اسنادی درباره ترامپ دست یافته‌اند.

انتهای پیام/

 

تبلیغات