رضا آسیابی,شبکه شاد,مراغه,آموزش و پرورش مراغه,بازگشایی مدارس,

رضا آسیابی,شبکه شاد,مراغه,آموزش و پرورش مراغه,بازگشایی مدارس,

SafiNews Agency

پنجشنبه 13 شهريور 1399 - 22:53 شناسه خبر: 3168 بازدید : 121 توسط:

بازگشایی مدارس مراغه با رعایت پروتکل های بهداشتی از شنبه

بازگشایی مدارس مراغه با رعایت پروتکل های بهداشتی از شنبه

صافی نیوز / رئیس اداره آموزش و پرورش مراغه از بازگشایی مدارس این شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی از روز شنبه خبر داد.

به گزارش صافی، رضا آسیابی رئیس اداره آموزش و پرورش مراغه در جلسه برخط ظهر روز پنج شنبه 13 شهریور که از طریق شبکهشاد با مدیران مدارس مراغه برگزار شد، از حضور عوامل و کادر مدرسه به همراه دانش آموزان خبر داد.

رئیس دستگاه تعلیم و تربیت شهرستان ویژه مراغه با بیان اینکه در هیچ منطقه ای از کشور از نظر وزارت آموزش‌ و‌ پرورش از بین سه حالت سفید و زرد و قرمز، وضعیت قرمز وجود ندارد گفت: مدارس با برنامه‌ریزی قبلی با رعایت کامل پروتکل‌ های بهداشتی و فاصله‌ گذاری اجتماعی، چرخه آموزش خود را فعّال خواهند کرد.

مدیر آموزش و پرورش مراغه ادامه داد: مدیران محترم با در دست داشتن اطلس آموزشی برای یکایک دانش‌ آموزان و پیش‌ بینی تفاوت‌ های آموزشی این عزیزان پرورش را هم در کنار آموزش خواهند‌ گنجاند.

وی تصریح کرد: تربیت هم به‌ صورت اجتماعی معنادار است و هم به‌ صورت فردی، در شرایط ویژه و خاص بازگشایی امسال که در تاریخ آموزش‌ و‌ پرورش بی‌سابقه است، نیازها، دردها و دغدغه‌ های فردی دانش‌ آموزان را باید در مدارس شنوا و متوجّه باشیم.

این مقام مسئول خطاب به مدیران مدارس گفت: آموزش و پرورش تعطیل بردار نیست و از فداکاری و از خودگذشتگی تک‌تک شما طلایه‌داران سپاسگزارم و از شما می‌خواهم مردانه پای دانش‌آموزان بایستید و همچنان در بروزرسانی اطّلاعات خود و همکاران عزیز مجاهدت کنید و فرمایش مقام معظم رهبری و چشم‌ انداز آموزش و پرورش مراغه، مبنی بر هویدا کردن دانش‌ آموزان مهارت‌محور را فراموش نکنید و در راستای تحقّق آن قدم برداریم.

انتهای پیام/

 

تبلیغات