بورس,شاخص بورس,افت شاخص بورس,سقوط بورس,بازار سرمایه,

بورس,شاخص بورس,افت شاخص بورس,سقوط بورس,بازار سرمایه,

SafiNews Agency

دوشنبه 28 مهر 1399 - 16:21 شناسه خبر: 3211 بازدید : 119 توسط:

بالا و پایین شاخص در دوشنبه قرمز بورس

بالا و پایین شاخص در دوشنبه قرمز بورس

صافی نیوز / امروز سهامداران شرکت‌های فرآورده‌های نسوز ایران، رادیاتور ایران و ذغالسنگ طبس در بورس و معامله‌گران شرکت‌های فرآوری زغالسنگ پرورده طبس، پتروشیمی ارومیه و صنعتی و معدنی شمال شرق شاهرود در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش صافی به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با افت 51هزار و 889واحدی، در ارتفاع یک‌میلیون و 462هزار واحد به کار خود پایان داد و  2میلیارد و 16میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 3هزار و 347میلیارد تومان در 339هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران فرآورده‌های نسوز ایران، رادیاتور ایران و ذغالسنگ طبس بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های پارس مینو، گروه مپنا و بهساز کاشانه تهران بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 941میلیون ورقه به‌ارزش 2هزار و 901میلیارد تومان در 281هزارنوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 446واحد افت کرد و در ارتفاع 17هزار و 274واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های فرآوری زغالسنگ پرورده طبس، پتروشیمی ارومیه و صنعتی و معدنی شمال شرق شاهرود بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های فرابورس ایران، تولید و صادرات ریشمک و توسعه مولد نیروگاهی جهرم بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

انتهای پیام/


منبع: تسنیم

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی