اباصلت فیضی زاده,ولادت حضرت فاطمه (س),مراغه,سازمان تبلیغات اسلامی,جشن کوثر,اخبار مراغه,

اباصلت فیضی زاده,ولادت حضرت فاطمه (س),مراغه,سازمان تبلیغات اسلامی,جشن کوثر,اخبار مراغه,

SafiNews Agency

شنبه 26 بهمن 1398 - 13:30 بازدید : 121 توسط:

بانوان باید سیره فاطمه (س) را الگوی زندگی خود قرار دهند

بانوان باید سیره فاطمه (س) را الگوی زندگی خود قرار دهند

صافی نیوز: مسئول عقیدتی سیاسی سپاه آذربایجان شرقی اظهارداشت: بانوان باید سيره عملي و رفتاري حضرت فاطمه(س) را الگوي زندگي فردي و اجتماعي خود قرار دهند.

به گزارش صافی، حجت الاسلام اباصلت فیضی زاده در جشن میلاد کوثر حوزه فاطمه الزهرا (س) در سالن اداره تبلیغات اسلامی مراغه، افزود: حضرت زهرا (س) از هر نظر يك الگوي بي نظير، كامل و جامع نه
تنها براي زنان مسلمان و آزاديخواه بلكه براي تمام بشريت است.

وی ضمن تاکید بر جایگاه معنوی و عرفانی و اخلاقی حضرت زهرا (س) به نقش بی نظیر ایشان در ولایت مداری و نمونه بودنشان در رسالت همسری و مادری اشاره و بیان کرد: حضرت زهرا (س) نه تنها برای بانوان سرزمین مان بلکه برای تمام ادوار تاریخ و برای تمام ادیان الگوی تمام نما از جلوه ذات الهی است.

حجت الاسلام فیضی زاده به جایگاه والای حضرت زهرا سلام‌الله علیها که برای تمام بشریت اسوه هستند، افزود: تأکید بر اینکه حضرت زهرا (س) تنها برای زنان اسوه هستند، نوعی کوتاه فکری و محدود کردن مقام و جایگاه رفیع حضرت زهرا علیها‌السلام است، چرا که ایشان اسوه و سرمشق تمام بشریت و ائمه معصوم(ع) هستند.

وی افزود: بانوان ايران اسلامي باید سيره عملي و رفتاري اين بانوي مكرمه اسلام را الگوي زندگي فردي و اجتماعي خود قرار دهند.

حجت الاسلام فیضی زاده در بخش دیگر سخنان خود بر حضور حداکثری مردم در انتخابات تاکید کرد و گفت: رأی‌دهندگان باید بدانند که در قبال آینده کشورشان مسئول هستند و حتی نسبت به یک رأیی که می‌دهند هم مسئول هستند.

مسئول عقیدتی سیاسی سپاه عاشورا تأکید کرد: ما بابت هر رأیی که می‌دهیم در مقابل خداوند متعال نیز مسئول هستیم، این امر ضرورت و اهمیت تشخیص نامزد اصلح را برای ما یاد آوری می‌کند.

وی ابیان اینکه انسان باید بهترین گزینه را برای رأی دادن انتخاب کند، افزود: اگر نمی‌توانیم اصلح را انتخاب کنیم باید از افراد مورد وثوق حتماً پرس‌وجو کنیم تا به بهترین گزینه رأی دهیم.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

 

تبلیغات