امیر مهدی نفر,پیکان,باشگاه پیکان,

امیر مهدی نفر,پیکان,باشگاه پیکان,

SafiNews Agency

چهارشنبه 07 آبان 1399 - 18:7 شناسه خبر: 3267 بازدید : 10 توسط:
باشگاه پیکان:

برای دریافت مجوز حرفه‌ای از لحاظ مالی مشکل نداریم

برای دریافت مجوز حرفه‌ای از لحاظ مالی مشکل نداریم

صافی نیوز / مدیر روابط عمومی باشگاه پیکان گفت: تمام مدارک خود را برای دریافت مجوز حرفه‌ای بارگذاری کرده ایم و از لحاظ مالی هم مشکلی نداریم.

به گزارش صافی، امیر مهدی نفر در گفت‌وگو با فارس، در باره اقدام‌های باشگاه پیکان برای کسب مجوز حرفه‌ای اظهار داشت: مدارک لازم را برای کسب مجوز بارگذاری کرده و اکنون منتظر اعلام نظر مسؤولان امر هستیم. سال گذشته باشگاه پیکان تنها به دلیل  مدرک حرفه‌ای مربیگری نداشتن حسین فرکی، نتوانست مجوز حرفه‌ای دریافت کند و به همین دلیل مجوز ملی گرفتیم.

وی افزود: در حال حاضر ما مدارک مربوط به سال 2019-2020 را برای AFC ارسال کرده‌ایم و این نهاد هم مشغول رسیدگی به مدارک است. ورزشگاه شهر قدس را هم به AFC معرفی کرده‌ایم و اگر قرار باشد امسال در جای دیگری جز این ورزشگاه بازی کنیم، پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهیم تا ببینیم ورزشگاه مدنظرمان جزو گریدهای A و B است تا از این لحاظ دچار مشکل نشویم.

مدیر روابط عمومی باشگاه پیکان با اشاره به هماهنگی‌های این باشگاه با کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ اضافه کرد: در طول هفته تقریبا هر روز با سهیل مهدی و همکارانش در کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ در ارتباط کامل هستیم و تمام مدارکی که بارگذاری کرده‌ایم از سوی این دوستان ارزیابی می‌شود تا اگر عیب و ایرادی داشته باشد رفع شود.

نفر درباره وضعیت بدهی‌های باشگاه پیکان گفت: خوشبختانه باشگاه پیکان هیچ پرونده شکایتی و آنچنان بدهی معوقه‌ای ندارد که بخواهد دردسرساز شود. البته امسال AFC به دلیل شیوع کرونا برای پرداخت بدهی ها سخت گیری کمتری انجام داده زیرا همه می دانیم این ویروس همه چیز را تحت تاثیر قرار داده است.

وی افزود: پیکان به عنوان یک باشگاه صنعتی است که مستقیم زیرنظر شرکت ایران خودرو اداره می شود. به همین دلیل هیچگونه دخل و تصرفی در صورت حساب های مالی باشگاه انجام نمی شود و در این حالت بازرسی و حسابرسی خود شرکت با این موضوع برخورد خواهد کرد. تمام مدارک خود را شفاف در سیستم CLAS بارگذاری کرده ایم.

مدیر روابط عمومی باشگاه پیکان درباره نواقص ورزشگاه شهدای شهرقدس توضیح داد: دو سال قبل پیمانکاران AFC از این ورزشگاه بازدید کردند و استانداردهای لازم را در اختیار دارد. حتی تیم سایپا یکی از بازی های آسیایی خود را در همین ورزشگاه برگزار کرد. اگر قرار باشد در ورزشگاه شهدای شهرقدس بازی های خود را برگزار کنیم، مشکلی نخواهیم داشت.

نفر افزود: دو سال قبل از اینکه مدارک باشگاه ها در سیستم CLAS ثبت شود مجوز حرفه ای کسب کرده بودیم و از زمان آغاز به کار این سیستم هم دو سال مجوز ملی و دو سال هم مجوز حرفه ای گرفتیم.

انتهای پیام/


منبع: فارس

 

تبلیغات