تصادف,پلیس,حادثه,کشته,زخمی,

تصادف,پلیس,حادثه,کشته,زخمی,

SafiNews Agency

شنبه 09 آذر 1398 - 21:57 بازدید : 123 توسط:

برخورد کامیون با پژو ۲۰۶، دو کشته داشت

برخورد کامیون با پژو ۲۰۶، دو کشته داشت

به گزارش صافی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از مرگ راننده و سرنشین خودرو سواری ۲۰۶ در سانحه رانندگی و برخورد با یک دستگاه کامیون در محور کیاسر خبر داد .

سرهنگ علیرضا قدمی فت که این حادثه در محور " آق مشهد " شهرستان ساری رخ داد و ماموران پلیس راه کیاسر به همراه ماموران پاسگاه انتظامی "هولار" به محل حادثه اعزام شدند.

وی توضیح داد: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، یک دستگاه خودرو کامیون با یک دستگاه پژو ۲۰۶ با ۲ سرنشین به علت نامعلومی با یکدیگر برخورد کردند که در این حادثه هر ۲ سر نشین خودرو سواری به علت شدت جراحات وارده در دم جان باختند و راننده کامیون که مصدوم شده بود به مرکز درمانی انتقال یافت .

سرهنگ قدمی با اشاره به اینکه علت تامه تصادف در دست بررسی کارشناسان پلیس راه قرار دارد به رانندگان وسایل نقلیه توصیه کرد با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی سلامتی خود و دیگران را تضمین کنند.

جاده ساری - کیاسر از محورهای اصلی مازندران است که این استان را به استان سمنان متصل می کند. این محور به علت عبور از داخل جنگل و کوههای البرز دارای شهرت گردشگری است و در کنار جاده کندوان ، هراز و سوادکوه از بار ترافیکی زیادی نیز در ایام تعطیل برخوردار است.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

 

تبلیغات

کلیدواژه ها

, , , , ,