صابر تقویمی,قطعی برق,چارایماق,فرماندار چارایماق,

صابر تقویمی,قطعی برق,چارایماق,فرماندار چارایماق,

SafiNews Agency

یکشنبه 20 بهمن 1398 - 16:44 بازدید : 113 توسط:

برف و کولاک برق ۷۰ روستای چاراویماق را قطع کرد

برف و کولاک برق ۷۰ روستای چاراویماق را قطع کرد

صافی نیوز: فرماندار چاراویماق از قطع برق ۷۰ روستای این شهرستان بر اثر بارش برف و کولاک خبرداد و گفت: به رغم تلاش کارکنان اداره برق و راهداری، هنوز برق این روستاها وصل نشده است.

به گزارش صافی، صابر تقویمی روز یک‌شنبه در جمع خبرنگاران خاطرنشان کرد: متاسفانه کمبود تجهیزات راهداری بازگشایی مسیرها و رفع مشکل برق در روستاهای شهرستان را با مشکل مواجه کرده است.

وی افزود: اتصالات شبکه خطوط برق، علت اصلی قطعی برق در این روستاهاست و در حال حاضر امکان وصل مجدد دراین هوای نامساعد وجود ندارد.

وی از مسوولان استانی خواست تا با دراختیار قراردادن امکانات و تجهیزات لازم به این شهرستان کم برخوردار درکمک رسانی به برقراری مجددبرق این روستاها و بازگشایی راه های مسدودشده شهرستان، مسوولان چاراویماق را یاری و همراهی کنند.

تقویمی همچنین از مسدود شدن راه ارتباطی ۲۰۰ روستای این شهرستان بر اثر بارش برف و کولاک خبرداد و گفت: گروه های راهداری در تلاش برای بازگشایی این مسیرها هستند.

چاراویماق سومین شهرستان از نظر وسعت در سطح آذربایجان شرقی بوده و ۲۲۳ روستای دارای سکنه دارد که تنها ۵۰ درصد آن ها از راه روستایی مناسب برخوردار است.

انتهای پیام/


منبع: ایرنا

 

تبلیغات