فرمانده سپاه ناحیه مراغه,سعید رشیدی,سپاه پاسداران,هفته بسیج,صافی نیوز,نشست خبری,مراغه,اخبار مراغه,

فرمانده سپاه ناحیه مراغه,سعید رشیدی,سپاه پاسداران,هفته بسیج,صافی نیوز,نشست خبری,مراغه,اخبار مراغه,

SafiNews Agency

چهارشنبه 28 آبان 1399 - 15:20 شناسه خبر: 3796 بازدید : 143 توسط:
فرمانده سپاه ناحیه مراغه در نشست خبری:

برنامه های هفته بسیج امسال محرومیت زدایی مناطق کم برخوردار است / افتتاح سالن ورزشی شهدای سراجو در هفته بسیج

برنامه های هفته بسیج امسال محرومیت زدایی مناطق کم برخوردار است / افتتاح سالن ورزشی شهدای سراجو در هفته بسیج

صافی نیوز / فرمانده سپاه ناحیه مراغه در جمع خبرنگاران شعار امسال هفته بسیج را "بسیج، پیشرو خدمت و امیدآفرین" عنوان کرد.

به گزارش صافی، سعید رشیدی فرمانده سپاه ناحیه مراغه در نشست خبری خود با اصحاب رسانه مراغه که به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج برگزار شد، با اعلام شعار امسال هفته بسیج اظهار داشت: برنامه های هفته بسیج در مراغه از روز پنجشنبه با دیدار امام جمعه محترم شهرستان آغاز خواهد شد.

وی افزود: برنامه های امسال هفته بسیج در راستای محرومیت زدایی از مناطق حاشیه ای و کم برخوردار خواهد بود.

فرمانده سپاه ناحیه مراغه خدمت رسانی به مردم را از اولویت های بسیج عنوان کرد و گفت: بسیج و سپاه همواره در کنار مرددم بوده و این روزها با شیوع ویروس کرونا تمام تلاش خود را برای مبارزه با این بیماری به کار بسته است.

رشیدی گفت: حمایت از آسیب دیدگان ویروس کرونا از دیگر عرصه های مهم است که در این راستا اقدامات خوبی از سوی بسیج و سپاه صورت گرفته است.

فرمانده سپاه ناحیه مراغه از اجرای گشت محله محور رضویون خبر داد و گفت: به منظور تامین امنیت محلات طرح گشت محله محور با همکاری نیروی انتظامی در حال اجراست.

وی افزود: به مناسبت هفته بسیج در روز 5 آذر بیماران مراجعه کننده به کلینیک امام خمینی (ره) به صورت رایگان ویزیت خواهند شد.

رشیدی گفت: در راستای ارتقای فرهنگ استفاده از ماسک، طرح توزیع ماسک و لازم بهداشتی رایگان در بین مناطق کم برخوردار در دستور کار قرار گرفته است.

فرمانده سپاه ناحیه مراغه از افتتاح سالن ورزشی شهدای سراجو خبر داد و در تشریح این خبر عنوان کرد: سالن ورزشی شهدای سراجو به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی افزود: تهیه جهیزیه برای نوعروسان نیازمند از دیگر طرح های هفته بسیج امسال است که با همکاری بسیج محلات و مساجد اجرا می شود.

رشیدی در پایان از برگزاری رژه موتوری و رزمایش تاکتیکی بسیجیان شهرستان خبر داد و گفت: در کنار رژه موتوری و رزمایش تاکتیکی تلاش خواهیم کرد تا معابر پرتردد شهرستان را ضدعفونی کنیم.

انتهای پیام/

 

تبلیغات