موسی شعفی,مراغه,کرونا,کرونا در مراغه,حمایت معیشتی,بسته حمایتی,

موسی شعفی,مراغه,کرونا,کرونا در مراغه,حمایت معیشتی,بسته حمایتی,

SafiNews Agency

یکشنبه 17 فروردين 1399 - 19:32 شناسه خبر: 1971 بازدید : 185 توسط:

بسته حمایتی به ارزش 140 میلیون ریال بین خانواده های آسیب پذیر اعتیاد توزیع شد

بسته حمایتی به ارزش 140 میلیون ریال بین خانواده های آسیب پذیر اعتیاد توزیع شد

صافی نیوز / بسته حمایتی موسسه خیریه اطهر با مراکز ترک اعتیاد اقامتی گلستان و بانوان اطهر در بین خانواده های آسیب پذیر اعتیاد توزیع شد.

به گزارش صافی، موسی شعفی معاون فرماندار مراغه در حاشیه توزیع بسته های حمایتی اظهار داشت: موسسات خیریه، سازمانهای مردم نهاد و خیرین در کنار دستگاههای اجرایی شهرستان برای خدمت رسانی مبارزه با بیماری کرونا فعالیت شبانه روزی دارند.

وی افزود: مراغه در بحث مبارزه و مقابله با کرونا در کشور بی نظیر عمل کرده است.

شعفی گفت: مردم این شهرستان حضور فعال دارند و در روستاها نیز با همکاری خودجوش مردم و کمک دستگاههای متولی به صورت مستمر ضدعفونی می شود.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته اظهار داشت: ضدعفونی و گندزدایی معابر و محلات، کمک به کنترل ورود و خروج شهرستان، تهیه و توزیع بسته های حمایتی غذایی و بهداشتی از جمله اقدامات صورت گرفته است.

معاون فرماندار مراغه از توزیع 2 بسته حمایتی به خانواده های آسیب پذیر اعتیاد توسط موسسه خیریه اطهر با مراکز ترک اعتیاد اقامتی گلستان و بانوان اطهر تشکر کرد ه و اظهار داشت: این موسسه بنا به وظیفه شرعی و انسانی خود به طور خود جوش اقدام به تهیه و تامین ۱۰۰ بسته غذایی و بهداشتی شامل برنج، مرغ، لوازم شوینده بهداشتی، ماسک، ماکارونی، روغن، قند و رب کرده است.

به گزارش صافی، شعفی ارزش اقلام توزیع شده را بیش از ۱40 میلیون ریال عنوان کرد.

انتهای پیام/

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی