رضا آسیابی,هفته بسیج,سعید رشیدی,بسیج,سپاه ناحیه مراغه,آموزش و پرورش مراغه,صافی نیوز,

رضا آسیابی,هفته بسیج,سعید رشیدی,بسیج,سپاه ناحیه مراغه,آموزش و پرورش مراغه,صافی نیوز,

SafiNews Agency

شنبه 08 آذر 1399 - 16:46 شناسه خبر: 4023 بازدید : 113 توسط:
معاون مدیر کل آموزش و پرورش استان:

بسیج برای همه شرایط و دورانها برنامه دارد

بسیج برای همه شرایط و دورانها برنامه دارد

صافی نیوز/ رئیس دستگاه تعلیم و تریبت مراغه در دیدار با فرمانده سپاه این شهرستان به مناسبت هفته بسیج گفت: بسیج برای همه شرایط و دورانها برنامه دارد.

به گزارش صافی، ظهر امروز (شنبه) رضا آسیابی رئیس اداره آموزش و پروش مراغه با حضور در دفتر سعید رشیدی فرمانده سپاه ناحیه مراغه دیدار و به گفتگو پرداخت.

در این دیدار رشیدی فرمانده سپاه مراغه ضمن محکوم کردن اقدام ظالمانه دشمن کوردل در ترور دانشمند شهید، محسن فخری‌زاده و تبریک و تسلیت خدمت مقام معظم ورهبری و ملّت شهید پرور و ولایی ایران، در تشریح برنامه های هفته بسیج گفت: شکل گیری بسیج بیست میلیونی در دوران سخت جنگ تحمیلی، فرصتی برای ظهور استعدادها و صفات نیک و خالص جوانانی شد که امروز بسیجی نامیده می شوند.

وی محوریت برنامه های هفته بسیج در ایام شیوع کرونا را به شکل محله ای توصیف کرد و گفت:  الحمدلله با توان پایگاههای بسیج و نیروهای صادق مردمی توانسته ایم گام‌های مثبت و بلندی را برای خدمت بیشتر برداریم.

آسیابی در این نشست با تبریک هفته بسیج و تقدیر از زحمات سپاه و بسیجیان اظهار داشت: بسیج برای همه شرایط و دورانها برنامه دارد.

وی با اشاره به ترور ناجوانمردانه شهید فخری زاده گفت:دشمنان اسلام وقتی می بینند توان مقابله مستقیم با ایران و پیشرفت های علمی آن ندارند دست به خنجر از پشت و ناجوانمردی می زنند و نمی دانند که با هیچ کار و تلاشی نمی توانند در برابر تحول علمی و پژوهشی ایران عزیزمان بایستند و باید منتظر انتقام باشند.

آسیابی، با مهم خواندن تاسیس بسیج در اندیشه سیاسی امام خمینی (ره) گفت: بسیج عنصری است که تاریخ مصرف ندارد و برای همه میادین فکری، عملی، علمی و جهادی توانایی دارد.

وی با تاکید بر برنامه های متنوع برگزار شده در مجموعه آموزش و پرورش به مناسبت هفته بسیج و همکاری فوق‌العاده ویژه دو بازوی توانمند دستگاه تعلیم و تربیت مراغه، بسیج فرهنگیان و بسیج دانش‌آموزی، خاطر نشان کرد:  اهدای گوشی در جهت دسترسی آموزشی دانش‌آموزان به شبکه شاد، توزیع ماسک دربین دانش آموزان، برگزاری نمایشگاه عکس، تقدیر از بسیجیان پیشکسوت آموزش و پرورش و...از جمله برنامه های  شاخص در حال اجرا برای این هفته نام برد.

رئیس دستگاه تعلیم وترییت با اشاره به کمک‌های مومنانه و اهدای گوشی در مدارس افزود: علی رغم همه تفاوت‌های اقلیمی فرهنگ بسیجی به ویژه در میان معلمان، پویایی و نشاط خاصی را تزریق کرده است که می توان آن را در حرکت‌های جهادی مشاهده کرد.

در پایان این دیدار رشیدی به دلیل فعالیت ها و همکاری های صمیمانه مدیر آموزش و پرورش مراغه مراتب تقدیر و تشکر قلبی خود را ابراز نمود و از خداوند منان برای این دستگاه تلاشگر و جهادی آرزوی توفیق روزافزون نمود.

انتهای پیام/

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی