اینستاگرام,فیلتر,حسن نوروزی,مجلس شورای اسلامی,نماینده مجلس,فیلتر اینستاگرام,فیلترینگ,

اینستاگرام,فیلتر,حسن نوروزی,مجلس شورای اسلامی,نماینده مجلس,فیلتر اینستاگرام,فیلترینگ,

SafiNews Agency

دوشنبه 02 تير 1399 - 11:38 شناسه خبر: 2972 بازدید : 124 توسط:
نماینده مجلس:

به دنبال فیلتر اینستاگرام هستیم

به دنبال فیلتر اینستاگرام هستیم

صافی نیوز / نماینده مردم رباط کریم در مجلس در خصوص احتمال فیلتر اینستاگرام توسط مجلس یازدهم گفت: به جد دنبال فیلتر اینستاگرام خواهیم بود.

به گزارش صافی به نقل از برنا، «حسن نوروزی»، عضو کمیسیون حقوقی مجلس یازدهم، در رابطه با «علت بی‌رغبتی نمایندگان برای عضویت در کمیسیون حقوقی» گفت: نمایندگان تمایلی برای عضویت در کمیسیون حقوقی ندارند چون کمیسیون حقوقی جای کار است! کمیسیون حقوقی جای سفر خارجی، امتیاز و مادیات نیست. طبق اعلام مجلس 40 درصد از کارهای مجلس دهم را کمیسیون قضایی انجام داده است در مجلس یازدهم نیز همین کار را انجام خواهیم داد.

او ادامه داد: نمایندگان اقبالی به کمیسیون حقوقی نشان ندادند چون این کمیسیون جای امتیاز گیری از دولت نیست. کمیسیون حقوقی جایی نیست که کسی از اقوام خودت را مدیرکل کنی. در کمیسیون حقوقی باید کار کرد. نمایندگان مجلس یازدهم از کار می‌ترسند.

نماینده رباط‌کریم در مجلس با اشاره به احتمال فیلتر اینستاگرام توسط مجلس یازدهم گفت: خدا کند این اتفاق افتد. فضای باز اینستاگرام و تلگرام تهدید برای جوانان است و این برای نظام شکنندگی دارد. کمیسیون حقوقی شکل گیرد به جد دنبال فیلتر اینستاگرام خواهیم بود

انتهای پیام/


منبع: برنا

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی