هفته بسیج,سپاه ناحیه مراغه,سپاه پاسداران انقلاب اسلامی,بسیج,بسیج مستضعفین,مراغه,اخبار مراغه,

هفته بسیج,سپاه ناحیه مراغه,سپاه پاسداران انقلاب اسلامی,بسیج,بسیج مستضعفین,مراغه,اخبار مراغه,

SafiNews Agency

جمعه 01 آذر 1398 - 0:54 بازدید : 118 توسط:

بیانیه سپاه ناحیه مراغه به مناسبت هفته بسیج

بیانیه سپاه ناحیه مراغه به مناسبت هفته بسیج

به گزارش صافی، به مناسبت فرارسیدن سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام خمینی (ره)، سپاه ناحیه مراغه بیانیه ای صادر نمود.

متن بیانیه به شرح ذیل می باشد:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

انکار بسیج ، انکار بزرگترین ضرورت و مصلحت برای کشور است . ما در میدان جنگ هم اگر بسیج را نداشتیم کُمیتمان لنگ بود . امام خامنه ای (مدظله العالی)

ابتکار تاریخی حضرت امام (ره) در فرمان تشکیل بسیج ، نشان از عمق تفکر بالا و آینده نگری ایشان داشت که لشکری مخلص را برای حفظ و پاسداری از ارزش های اسلام و انقلاب پایه ریزی کرد.

بسیج به عنوان مظهر وحدت مردم و آحاد جوانان مومن ، بیشترین نقش را در حفظ و تداوم دست آورد های انقلاب داشته است و بارها نشان داده است بهترین مدافع انقلاب و کشور در مقابل استکبار جهانی و دشمنان قسم خورده این مرز و بوم است.

حضور مقتدرانه بسیج در حوادث چند روز گذشته که در آن عده ای اشرار و آشوبگر با هدایت های خصمانه دشمنان نظام از جمله منافقین و سطنت طلب ها اقدام به نا امنی در کشور کرده بودند بار دیگر ثابت کرد این شجره طیبه هر جا که پای منافع انقلاب و نظام در خطر باشد جانانه در مقابل دسیسه های دشمنان ایستادگی کرده و دشمنان را مایوس خواهد کرد .

در جریان نا امنی های اخیر سناریوی دشمنان نظام ، سوء استفاده از احساسات و اعتراضات مسالمت آمیز مردم بود که با هوشیاری و بصیرت به موقع مردم و جدا کردن صف هایشان از آشوبگران و اخلال گران نظم و امنیت در کشور نشان دادند هرگز اجازه نمی دهند عده ای اوباش از مطالبات به حق آن ها سوء استفاده کنند.

اعتقاد راسخ ما بر این است که دفاع از این نظام ، اولین و مقدس ترین و واجب ترین فرایض این ملت است و بسیجی بر خود می بالد که سینه اش را در مقابل دسیسه های دشمنان این مرز و بوم سپر کرده است و هرگز اجازه نمی دهد کوچکترین آسیبی به این انقلاب برسد ، چرا که در حقیقت از اسلام و قرآن دفاع می کند.

دشمنان اسلام بدانند ما بسیجیان در سایه منویات و رهنمود های مولا و مقتدایمان آیت الله العظمی امام خامنه‌ای عزیز (مدظله) همیشه در صحنه خواهیم ماند و با وجود ناراضی بودن از وضعیت معیشت مردم اجازه دخالت به هیچ بیگانه ای را در امور داخلی کشور نمی دهیم.

سپاه ناحیه مراغه

انتهای پیام/

 

تبلیغات

 

مطالب پیشنهادی