اهانت به پیامبر,نشریه فرانسوی,محکومیت,سپاه ناحیه مراغه,صافی نیوز,مراغه,اخبار مراغه,

اهانت به پیامبر,نشریه فرانسوی,محکومیت,سپاه ناحیه مراغه,صافی نیوز,مراغه,اخبار مراغه,

SafiNews Agency

چهارشنبه 07 آبان 1399 - 18:17 شناسه خبر: 3279 بازدید : 19 توسط:

بیانیه سپاه ناحیه مراغه در پی اهانت به پیامبر اسلام (ص)

بیانیه سپاه ناحیه مراغه در پی اهانت به پیامبر اسلام (ص)

صافی نیوز / سپاه ناحیه مراغه در پی اهانت نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر اسلام (ص) با صدور پیامی این عمل شنیع را محکوم کرد.

به گزارش صافی در این بیانیه آمده است:

اقدام شیطانی و پلید نشریه فرانسوی در توهین به پیامبر خوبی ها حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله) و حمایت های امانوئل مکرون رئیس جمهور بدکاره و رذل این کشور به بهانه آزادی بیان ، از این نشریه نشان از عجز و ناتوانی آنان در جلوگیری از سیل گرایش های مردم دنیا به خصوص کشورهای اروپایی چون فرانسه به دین مبین اسلام و مکتب نبی اکرم (صلی الله علیه و آله) است .

دستگاه رسانه‌‌ای استکبار به بهانه آزادی بیان و قلم آن هم به‌گونه‌ای کاملاً جهت‌دار به اشکال گوناگون به پدیده اسلام‌هراسی و اسلام‌ستیزی دامن می‌زنند که این امر ناشی از ترس از نفوذ و گسترش آموزه‌‌های گران‌سنگ اسلام بوده که آشکارا در تعارض با منافع نامشروع نظام ‌سلطه در جهان می‌باشد و چون دست‌‌اندرکاران این‌گونه رسانه ها توان رویارویی صحیح با منطق استوار دین اسلام را ندارند اقدام به انجام حرکات ناشایستی از این دست می‌‌زنند. پرواضح است که این‌گونه حرکات از سر ضعف و انفعال می‌‌باشد و عاقبت خوبی نیز برای عاملان آن به دنبال نخواهد داشت.

دشمنان اسلام هرگز نمی دانند که این توهین‌های زشت، پلید و شیطانی اسلام ستیزان نه تنها موجب کاهش توسعه اسلام در فرانسه و سایر نقاط جهان نمی‌شود، بلکه عاملی برای توجه بیشتر  به نبی مکرم اسلام، تعالیم الهی و تقویت وحدت و همبستگی مسلمانان خواهد شد.

سپاهیان و بسیجیان شهرستان مراغه در کنار ملت رشید و غیور ایران اسلامی به تاسی از مکتب حاج قاسم عزیز که برگرفته از مکتب اسلام ناب محمدی است، اقدام توهین‏‌ آمیز اخیر نشریه فرانسوی را شدیدا محکوم کرده و این حرکت‏‌های مذبوحانه را در راستای تلاش های صهیونیسم درمانده و آمریکای شکست‌ خورده در برابر عزم و اراده راسخ مسلمانان جهان دانسته و با فریاد رسا و بلند اعلام می‌داریم:  «ما ملت امام حسیــــنیم» و هرگز ذلت نمی پذیریم

انتهای پیام/

 

تبلیغات