فرماندهی انتظامی مراغه,9 دی,حماسه 9 دی,بیانیه,تبریک,صافی نیوز,مراغه,

فرماندهی انتظامی مراغه,9 دی,حماسه 9 دی,بیانیه,تبریک,صافی نیوز,مراغه,

SafiNews Agency

سه شنبه 09 دي 1399 - 14:19 شناسه خبر: 4653 بازدید : 172 توسط:

بیانیه فرماندهی انتظامی مراغه به مناسبت فرار رسیدن ۹ دی

بیانیه فرماندهی انتظامی مراغه به مناسبت فرار رسیدن ۹ دی

صافی نیوز / فرماندهی انتظامی شهرستان مراغه با صدور بیانیه ای به مناسبت فرا رسیدن سالروز حماسه ۹ دی، این روز را یادآور روز به یاد ماندنی و با شکوه پیوند اعتقادی و عاطفی بین امّت با ولایت عنوان کرده است.

به گزارش صافی در این اطلاعیه آمده است:

این روز در حقیقت تلنگری که از یک طرف به علاقه مندان نظام اسلامی زده شده که از مکر و نیرنگ دشمنان قسم خورده و زخم خورده انقلاب اسلامی غافل باشند و از سوی دیگر زنگ بیدار باش به کسانی که در سودای مذاکره با استکبار و در راس آن آمریکا به عنوان حامی عوامل فتنه بودند.

این بیانیه ادامه می دهد: ۹ دی بهانه ای است که بار دیگر با ولایت عهدمان را در دفاع از حریم ارزش ها و آرمان های مقدس انقلاب اسلامی ایران تازه کنیم.

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه با اشاره اینکه ۹ دی واکسیناسیون سیاسی و فرهنگی نظام اسلامی بود، یادآور شد: اگر این اتفاق نمی افتاد امروز باید شاهد تلفات زیادی در جبهه ی جنگ نرم می شدیم و ۹ دی باعث شد که جوانان و نوجوانان پی به ماهیّت پلید و کثیف مدعیان دروغین دموکراسی و حقوق بشر بوده و پوشالی بودن قدرت های جهانی را با تمام وجود لمس کنند.

در پایان این بیانیه آمده است: فرماندهی انتظامی شهرستان مراغه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهیدان والامقام بویژه سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج " قاسم سلیمانی " و شهید " محسن فخری زاده " دانشمند هسته ای دفاعی و گرامیداشت حماسه سطرگ و به یاد ماندنی یوم الله ۹ دی؛ روز بصیرت و میثاق امّت با ولایت اعلام می دارد که تبعیّت محض از نائب امام عصر مقام عظمای ولایت، پر صلابت و پر قدرت و با روحیه جهادی و انقلابی در راستای برقراری نظم و امنیت و آرامش پایدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین حفظ ارزش ها و آرمان های امام راحل و خدمت رسانی به مردم لحظه ای درنگ نخواهد کرد.

انتهای پیام/

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی