شورای عالی هماهنگی اقتصادی,حسن روحانی,محمدباقر نوبخت,سازمان برنامه و بودجه,

شورای عالی هماهنگی اقتصادی,حسن روحانی,محمدباقر نوبخت,سازمان برنامه و بودجه,

SafiNews Agency

شنبه 13 ارديبهشت 1399 - 14:13 بازدید : 140 توسط:

تاکید روحانی بر ضرورت پرداخت به موقع حقوق‌ها

تاکید روحانی بر ضرورت پرداخت به موقع حقوق‌ها

صافی نیوز / جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی روز شنبه به ریاست رئیس‌جمهور و با حضور روسای قوای مقننه و قضائیه و دیگر اعضا برگزار شد.

به گزارش صافی به نقل از ایلنا، در این جلسه معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه گزارشی از اقدامات این سازمان در جهت تحقق قانون بودجه سال ۹۹ کل کشور مصوب مجلس شورای اسلامی ارائه کرد.

محمد باقر نوبخت در این گزارش، با توجه به شرایط ویژه اقتصادی جهان ناشی از شیوع ویروس کرونا و ضرورت انجام اقدامات لازم برای مدیریت تبعات و آثار آن بر اقتصاد ایران، پیشنهادهایی را در زمینه صرفه جویی در هزینه ها و همچنین مدیریت مصرف منابع ارائه کرد.

حجت الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در این جلسه بر ضرورت پرداخت به‌هنگام حقوق و مستمری کارکنان و بازنشستگان و همچنین توجه به الزامات سال کنونی در زمینه جهش تولید و تحرک اقتصادی و مدیریت بودجه سال ۹۹ در این چارچوب، تاکید کرد.

در این جلسه اعضای شورا خواستار صرفه‌جویی در هزینه‌های بودجه و تداوم تخصیص منابع برای پرداخت هزینه‌های حقوق و همچنین یارانه‌های حمایتی و معیشتی به خانوارهای دارای شرایط شدند.

تاکید بر لزوم استمرار اجرای طرح‌های اشتغال‌زا و عمرانی در کشور از دیگر محورهای مورد تایید اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصادی در این جلسه بود.

انتهای پیام/

 

تبلیغات