آمبولانس,وزارت بهداشت,آمبولانس پیشرفته,سیدکامل تقوی نژاد,

آمبولانس,وزارت بهداشت,آمبولانس پیشرفته,سیدکامل تقوی نژاد,

SafiNews Agency

سه شنبه 27 اسفند 1398 - 10:49 بازدید : 122 توسط:

تحویل 63 دستگاه آمبولانس پیشرفته به وزارت بهداشت

تحویل 63 دستگاه آمبولانس پیشرفته به وزارت بهداشت

صافی نیوز / معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت گفت: ۶۳ دستگاه از ۸۰۰ آمبولانسی که قرارداد آن در سال‌های گذشته با شرکت ایران خودرو دیزل بسته شده بود با استاندارد جهانی به وزارت بهداشت تحویل داده شد.

به گزارش صافی، سیدکامل تقوی نژاد معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ۶۳ دستگاه از ۸۰۰ آمبولانسی که قرارداد آن در سال‌های گذشته با شرکت ایران خودرو دیزل بسته شده بود با استاندارد جهانی به وزارت بهداشت تحویل داده شد.

تقوی نژاد، در این مراسم با اشاره به اینکه تاکنون وزارت بهداشت از مجموع این قرارداد، تعداد 237 دستگاه آمبولانس را تحویل گرفت، افزود: ۶۳ دستگاه آمبولانس جدید، نیاز به طی کردن مراحل اداری توسط دستگاه‌های نظارتی و گمرک داشت که از همکاری و مساعدت آنها تشکر می‌کنم.

تقوی نژاد ادامه داد: بر اساس قرارداد منعقد شده، شرکت ایران خودرو تعهد تامین ۵۰۰ دستگاه آمبولانس دیگر را دارد که در همین زمینه کمیته مشترکی تعریف شد تا با تکیه بر توان داخل و استفاده از توانمندی های محققین و صنایع داخلی و همکاری های بین المللی آمبولانس های مذکور تهیه شوند.

وی تاکید کرد: با توجه به تحریم‌های ظالمانه و افزایش نرخ ارز، این کمیته نحوه ساخت و تحویل ۵۰۰ دستگاه دیگر را ارزیابی و همکاری مشترک با ایران خودرو را در این زمینه ادامه خواهیم داد.

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت با اشاره به گسترش مراکز بهداشتی و درمانی در کشور نیز اظهار داشت: در سال‌های آینده به آمبولانس‌های بیشتری احتیاج خواهیم داشت.

انتهای پیام/

انتهای پیام/


منبع: فارس

 

تبلیغات