close
تبلیغات در اینترنت
ترافیک سنگین در جاده هراز

جاده هراز,ترافیک,کنترل ترافیک,

جاده هراز,ترافیک,کنترل ترافیک,

SafiNews Agency

یکشنبه 28 مهر 1398 - 16:48 بازدید : 1212 توسط:

ترافیک سنگین در جاده هراز

ترافیک سنگین در جاده هراز

به گزارش صافی به نقل از ایرنا، با وجود پایان تعطیلات اربعین و توقف طرح محدودیت ترافیکی از بامداد امروز یکشنبه 28 مهر ماه جاده هزار همچنان با ترافیک سنگین به سمت تهران مواجه است.

به گزارش مرکز مدیریت راههای مازندران هم اکنون ترافیک در جاده هراز در محدوده سه راهی چلاو، تونل وانا و تکاور از شمال به جنوب سنگین است و تردد خودروها در این محور به کندی انجام می شود.

طبق گزارش مرکز مدیریت راههای مازندران ترافیک در سایر محورهای مواصلاتی از جمله کندوان ( چالوس- کرج)، سوادکوه ( قائمشهر- تهران) و کیاسر به صورت روان جریان دارد.

رئیس مرکز مدیریت راههای مازندران تاخیر در برنامه برگشت برخی از مسافران را دلیل طولانی شدن زمان ترافیک در جاده هراز به عنوان یکی از محورهای پرترافیک در سطح کشور بیان کرد.

محسن هاشمی این ترافیک را موقتی اعلام و پیش بینی کرد تا در ساعات آینده ترافیک در این محور برون شهری مازندران نیز به حالت عادی و روان برگردد.

براساس گزارش مرکز مدیریت راههای مازندران از شروع تعطیلات پایان هفته و اربعین یعنی 24 تا 27 مهر 740 هزار تردد در محورهای این خطه شمال کشور به ثبت رسید.

مازندران 10 هزار و 700 کیلومتر محور اصلی و فرعی دارد که سه هزار و 600 کیلومتر از این محورها را محور اصلی تشکیل می دهد و هراز پرترافیک ترین محور این خطه شمال کشور است.

در نیمه نخست سال جاری 331 میلیون تردد در محورهای استان مازندران به ثبت رسید که 11 درصد از این تردد ها مربوط به محورهای اصلی بود.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

 

تبلیغات