دونالد ترامپ,کاخ سفید,انتخابات آمریکا,اتخابات ریاست جمهوری آمریکا,آمریکا,

دونالد ترامپ,کاخ سفید,انتخابات آمریکا,اتخابات ریاست جمهوری آمریکا,آمریکا,

SafiNews Agency

چهارشنبه 14 آبان 1399 - 0:47 شناسه خبر: 3433 بازدید : 13 توسط:

ترامپ برای دریافت گزارش انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا به کاخ سفید بازگشت

ترامپ برای دریافت گزارش انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا به کاخ سفید بازگشت

صافی نیوز / رسانه های آمریکایی اعلام کردند که دونالد ترامپ برای دریافت گزارش انتخابات ۲۰۲۰ توسط مشاوران به کاخ سفید بازگشته است.

به گزارش صافی به نقل از ایرنا، ترامپ بعد از بازگشت به کاخ سفید توسط مشاوران خود در مورد نتایج روز انتخابات سوم نوامبر (13 آبان) مطلع خواهد شد. 

یک منبع آگاه در کمپین انتخاباتی ترامپ گفت: رییس جمهوری الباقی ساعات را در کنار خانواده و مشاوران اخبار انتخابات را دنبال خواهد کرد. 

گفته می شود که تیم رییس جمهوری آمریکا اتاق جنگی را برای نظارت بر نتایج انتخابات 2020 در ساختمان دفتر اجرایی آیزنهاور در کنار کاخ سفید ایجاد کردند. 

"تیم مارتو" مدیر ارتباطات ستاد انتخاباتی ترامپ گفت: اتاق جنگ باید در نزدیکی رئیس جمهور باشد و ایجاد این اتاق هیچ هزینه ای برای مالیات دهندگان آمریکایی نداشته است. 

مارتو با رد ادعای تبدیل کاخ سفید به کمپین انتخاباتی ترامپ افزود: همه هزینه تجهیزات این اتاق از جمله وای فای و رایانه توسط کمپین انتخاباتی پرداخت شده و هیچ یک از کارمندان کاخ سفید در این اتاق به کار گرفته نشده اند. 

تنها تا ساعاتی دیگر پنجاه و نهمین انتخابات آمریکا به پایان میرسد و تا کنون هیچ خبر رسمی در مورد پیروزی هر یک از نامزدهای انتخاباتی این دور منتشر نشده است.

انتهای پیام/


منبع: ایرنا

 

تبلیغات