انتخابات آمریکا,دونالد ترامپ,رئیس جمهور آمریکا,آمریکا,انتخابات 2020,پناهنده,

انتخابات آمریکا,دونالد ترامپ,رئیس جمهور آمریکا,آمریکا,انتخابات 2020,پناهنده,

SafiNews Agency

پنجشنبه 27 آذر 1399 - 12:2 شناسه خبر: 4386 بازدید : 127 توسط:

ترامپ بعد از ترک آمریکا به کدام کشور پناهنده می شود؟

ترامپ بعد از ترک آمریکا به کدام کشور پناهنده می شود؟

صافی نیوز / یک مجله کانادایی با اشاره به احتمال خروج رئیس جمهور فعلی آمریکا از این کشور بعد از شکست در انتخابات، از مقاصد بعدی وی پرده برداشت.

به گزارش صافی، مجله کانادایی «ماکلین» گزارش داد که دونالد ترامپ رئیس جمهور فعلی آمریکا اگر بخواهد بعد از ترک کاخ سفید به کشور دیگری پناهنده شود، به احتمال بسیار زیاد امارات را انتخاب خواهد کرد.

بر اساس گزارش این مجله کانادایی، امارات بهترین گزینه برای ترامپ است چرا که در آخرین لحظات دوره ریاست جمهوری اش، یک معامله تسلیحاتی چندین میلیارد دلاری با ابوظبی امضا کرد.

امارات محل امنی برای ترامپ به شمار می‌آید چرا که در این کشور می‌تواند از زیر بار پرداخت مالیات فرار کند؛ کاری که ترامپ در آن خبره است.

همچنین میان امارات و آمریکا معاهده تبادل مجرمین وجود ندارد و این بدان معنی است که ترامپ تحت حمایت امارات قرار می‌گیرد.

کشور امارات به دلیل آنکه بلندترین آسمان خراش‌ها را در خود جای داده، برای ترامپ که در کار املاک فعالیت می کرده است یک مقصد جذاب به شمار می‌رود.

این مجله کانادایی اضافه کرد که روسیه و عربستان نیز در لیست کشورهای احتمالی قرار دارند و بعد از آنها نام اسکاتلند، اسلوونی و فرانسه نیز مطرح شده است.

پیش از این، رسانه‌های آمریکایی گزارش داده بودند که ترامپ در صورت شکست در انتخابات ریاست جمهوری، ممکن است مجبور به ترک آمریکا شود.

انتهای پیام/

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی