اخبار همدان,تصادف,تصادف خونین,تصادف اتوبوس,همدان,اتوبوس ایران پیما,مجرح,کشته,زخمی,حبیب الله معصومی,

به گزارش صافی به نقل از ایسنا، رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان همدان گفت:تصادف اتوبوس و کامیون 17 مصدوم برجای گذاشت.  دکتر حبیب الله معصومی اظهار کرد:شامگاه گذشته-دوشنبه 6 آبان- یک دستگاه اتوبوس پس از برخورد با کامیون واژگون شد.  وی افزود:اتوبوس ایران پیما با 25 سرنشین از تهران به مقصد سنندج در حال حرکت بوده که در لاین ورودی به همدان و یک کیلومتر بعد از پلیس راه، پس از برخورد با کامیون متوقف شده است.  رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی همدان تاکید کرد:17 سرنشین…

SafiNews Agency

سه شنبه 07 آبان 1398 - 14:59 بازدید : 30 شناسه پست : 259

تصادف خونین اتوبوس با کامیون در ورودی همدان

تصادف خونین اتوبوس با کامیون در ورودی همدان

به گزارش صافی به نقل از ایسنا، رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان همدان گفت:تصادف اتوبوس و کامیون 17 مصدوم برجای گذاشت. 

دکتر حبیب الله معصومی اظهار کرد:شامگاه گذشته-دوشنبه 6 آبان- یک دستگاه اتوبوس پس از برخورد با کامیون واژگون شد. 

وی افزود:اتوبوس ایران پیما با 25 سرنشین از تهران به مقصد سنندج در حال حرکت بوده که در لاین ورودی به همدان و یک کیلومتر بعد از پلیس راه، پس از برخورد با کامیون متوقف شده است. 

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی همدان تاکید کرد:17 سرنشین این اتوبوس مصدوم شدند که بلافاصله توسط تیم اورژانسی کوریجان به بیمارستان بعثت همدان منتقل شدند. 

وی با بیان اینکه دو تن از این مصدومان تبعه عراقی هستند، تصریح کرد:خوشبختانه این سانحه فوتی نداشته و حال مصدومین خوب است.

انتهای پیام/