کرونا,تعطیلی حرم ها,بازگشایی حرم ها,وزیر بهداشت,وزارت بهداشت,سعید نمکی,کرونا در ایران,تعطیلی,

کرونا,تعطیلی حرم ها,بازگشایی حرم ها,وزیر بهداشت,وزارت بهداشت,سعید نمکی,کرونا در ایران,تعطیلی,

SafiNews Agency

یکشنبه 04 آبان 1399 - 11:7 شناسه خبر: 3219 بازدید : 115 توسط:
وزیر بهداشت:

تصمیمی برای تعطیلی حرم‌ها نگرفته‌ایم

تصمیمی برای تعطیلی حرم‌ها نگرفته‌ایم

صافی ینوز / وزیر بهداشت با بیان جزئیات تصمیم گیری های جدید ستاد مقابله با کرونا گفت: تغییری در تصمیمات ستاد برای تعطیلی حرم‌ها ایجاد نشده است و کارشناسان ما درحال انجام مطالعات بر روی اجرای بهتر پروتکل‌های بهداشتی در این اماکن هستند.

به گزارش صافی به نقل از فارس، سعید نمکی وزیر بهداشت در خصوص تصمیمات جدید ستاد مقابله با کرونا برای تعطیلی حرم‌های متبرکه، اظهار داشت: تغییری در تصمیمات ستاد کرونا برای تعطیلی این اماکن مقدس ایجاد نشده است و کارشناسان ما درحال انجام مطالعات بر روی اجرای بهتر پروتکل‌های بهداشتی در این اماکن هستند.

وی افزود: کماکان صحن‌ حرم‌ها با نظارت های بهداشتی باز است و ما بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی، فاصله‌گذاری، عدم تجمعات باز صحن‌ها نظارت خواهیم داشت.

نمکی با بیان اینکه محدودیت‌های اعلام شده برای یک هفته اجرایی خواهد شد و وضعیت را بررسی خواهیم کرد، افزود: نظارت‌ها بر رعایت پروتکل‌ها از طریق دانشگاه‌های علوم پزشکی و کارشناسان بهداشت محیط صورت خواهد گرفت.

وزیر بهداشت در پاسخ به این پرسش که واکسن‌های آنفلوآنزا چه زمانی در داروخانه‌ها توزیع خواهد شد، اظهار کرد: مسؤولان تمام تلاش خود را به کار بسته‌اند تا این محموله‌ها به کشور وارد شود و امیدواریم طی روزهای آتی این اتفاق رخ دهد.

انتهای پیام/


منبع: فارس

 

تبلیغات