علی ذوالقدری,تجاوز به عنف,تعرض به زنان,تعرض,دندانپزشک قلابی,

علی ذوالقدری,تجاوز به عنف,تعرض به زنان,تعرض,دندانپزشک قلابی,

SafiNews Agency

چهارشنبه 07 آبان 1399 - 13:17 شناسه خبر: 3262 بازدید : 111 توسط:

تعرض دندانپزشک قلابی به 13زن

تعرض دندانپزشک قلابی به 13زن

صافی نیوز / دندان پزشک قلابی که 13 زن را در مطبش مورد آزار و اذیت قرار داده بود از سوی پلیس امنیت تهران دستگیر شد.

به گزارش صافی به نقل از ایران، سردار «علی ذوالقدری»، رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در تشریح این خبر گفت: چندی قبل زن جوانی با مراجعه به پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران از یک دندان پزشک شکایت کرد و اظهار داشت وقتی برای درمان به مطب وی واقع در خیابان توانیر مراجعه کرده از سوی این دندان پزشک مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

پس از این شکایت تیمی از مأموران برای بررسی موضوع به مطب مورد نظر رفتند اما مشخص شد که متهم از محل گریخته است و در بررسی‌های بیشتر دو پروانه کسب و مهر نظام پزشکی از مطب دندانپزشکی کشف شد که در رصد‌های اطلاعاتی مشخص شد مدارک دندانپزشکی و مهر نظام پزشکی جعلی بوده و متهم با مدارک جعلی مطب دندانپزشکی را دایر کرده است.

بدین ترتیب در حالی که تحقیقات و ردیابی‌ها برای دستگیری متهم فراری ادامه داشت 12 زن دیگر که از سوی این دندان پزشک قلابی مورد آزار و اذیت واقع شده بودند با مراجعه به پلیس از وی شکایت کردند.
 رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در ادامه گفت: در مرحله دیگری از تحقیقات پلیسی مخفیگاه متهم در یکی از شهرهای جنوبی کشور شناسایی شد و با دریافت دستور قضایی تیمی از مأموران پایگاه سوم امنیت عمومی موفق شدند روز یکم مهر ماه متهم را دستگیر کنند. متهم پس از حضور در پلیس امنیت عمومی به جرم ارتکابی اعتراف و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.
رئیس پلیس امنیت تهران با بیان اینکه متهم با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شد، افزود: دادیار پرونده دستور انتشار تصویر متهم برای شناسایی از سوی شاکی‌های دیگر را صادر کرده و از افرادی که توسط این دندان‌پزشک قلابی مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند خواست تا به پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران واقع در خیابان شهید قندی – میدان نیلوفر مراجعه کنند.

انتهای پیام/


منبع: ایران

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی