شهرداری تهران,پیروز حناچی,آخر سال,کرونا,بهشت زهرا,

شهرداری تهران,پیروز حناچی,آخر سال,کرونا,بهشت زهرا,

SafiNews Agency

چهارشنبه 21 اسفند 1398 - 22:1 بازدید : 119 توسط:

توصیه‌های شهرداری تهران برای آخر سال

توصیه‌های شهرداری تهران برای آخر سال

صافی نیوز / شهردار تهران از همشهریان خواست ضمن عدم مراجعه به بهشت زهرا (س) در پنجشنبه آخر سال، از تجمع در مراسم چهارشنبه سوری نیز پرهیز کنند.

به گزارش صافی، پیروز حناچی با انتشار یک پیام ویدیویی خطاب به شهروندان تهران گفت: این روزها، روزهای متفاوتی را در کنار یکدیگر تجربه می‌کنیم اما باید زنجیره تکثر بیماری کرونا را قطع کنیم.

وی با بیان اینکه توصیه متخصصان این است که مردم با استقرار در منازل خود می‌توانند کمک کننده باشند، افزود: می‌توانیم از روزهای آخر سال ٩٨ که سال پرحادثه‌ای بود، به سلامت عبور کنیم.

‌حناچی با اشاره به برگزاری مراسم مختلف برای چهارشنبه سوری گفت: یکی از سنت‌های شب عید که سالهاست آن را انجام می‌دادیم اما امسال نباید انجام دهیم، مراسم چهارشنبه سوری است چراکه اجتماع مردم به قطع زنجیره بیماری کرونا کمک نمی‌کند.

شهرداری تهران با اشاره به سنت زیارت اهل قبور در پنجشنبه آخر سال نیز گفت: معمولا هموطنان در آخرین شب جمعه سال با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره افراد فوت شده به زیارت قبور آنها می‌روند اما امسال شرایط متفاوت است و ما باید تلاش کنیم زنجیره‌های تولید و تکثیر کرونا را قطع کنیم به همین دلیل از شهروندان می‌خواهیم در خانه به قرائت فاتحه و قرآن بپردازند.

وی ضمن تشکر از تمامی پرسنل شهرداری از جمله آتش نشانان، کارگران پسماند، پرسنل بهشت زهرا(س)، رانندگان حمل و نقل عمومی و... خطاب به شهروندان تهرانی گفت: عاجزانه از مردم درخواست می‌شود به پیام‌های بهداشتی وزارت بهداشت که براساس پروتکل‌های جهانی تدوین شده، توجه کنند.

انتهای پیام/

انتهای پیام/


منبع: ایسنا

 

تبلیغات