مجلس,بورس,

مجلس,بورس,

SafiNews Agency

شنبه 17 آبان 1399 - 13:23 شناسه خبر: 3530 بازدید : 115 توسط:

توصیه ناظر مجلس در شورای‌عالی بورس: در شرایط فعلی از بورس خارج نشوید

توصیه ناظر مجلس در شورای‌عالی بورس: در شرایط فعلی از بورس خارج نشوید

صافی نیوز/ عضو ناظر مجلس در شورای‌عالی بورس گفت: مرد اگر در این شرایط از بازار سرمایه خارج شوند از سود خود ضرر نکرده و از اصل پول خود ضرر می‌کنند، لذا به صلاح نیست که مردم در این شرایط از این بازار خارج شوند.

به گزارش صافی ، مسلم صالحی گفت: باید فضا و جو روانی بازار سرمایه به سرعت آرام شود چرا که در غیر این صورت مردم متضرر خواهند شد.
این نماینده مجلس با بیان اینکه باید با اتخاذ برخی تصمیمات شرایط بازار سرمایه را به روز‌های اولیه خود بازگردانیم، اظهارداشت: باید به سرعت به سمت شرایطی پیش برویم که مردم به بازار سرمایه امیدوار شوند.
عضو ناظر مجلس در شورای‌عالی بورس در توصیه‌ای به مردم و سهامداران بازار سرمایه تاکید کرد: خروج مردم در این شرایط از بازار سرمایه جز ضرر چیز دیگری ندارد.
وی اظهار داشت: مرد اگر در این شرایط از بازار سرمایه خارج شوند از سود خود ضرر نکرده و از اصل پول خود ضرر می‌کنند لذا به صلاح نیست که مردم در این شرایط از این بازار خارج شوند.
این نماینده مجلس تصریح کرد: امیدواریم در ۲ الی ۳ هفته آینده اتفاقات مناسبی در بازار سرمایه رخ دهد.

وی تاکید کرد: ما امیدواریم با ورود جدی که کمیسیون اقتصادی به شرایط بازار سرمایه داشته وزارت اقتصاد و امور دارایی مقداری نحوه مدیریت خود را در این بازار سامان دهی کند.

انتهای پیام/


منبع: میزان

 

تبلیغات

کلیدواژه ها

, ,