ذوب آهن,تیم فوتبال,لیگ برتر فوتبال,علیرضا منصوریان,تیم ذوب آهن اصفهان,ذوب آهن اصفهان,

به گزارش صافی به نقل از آی اسپورت، نتایج ضعیف ذوب آهن در فصل جاری باعث شده تا عملکرد علیرضا منصوریان به شدت زیر ذره بین برود و این روزها بحث برکناری او بیشتر از هر زمان دیگری به گوش می رسد. حتی شاید اگر دو هفته پیش منصوریان موفق به شکست شاهین بوشهر نمی شد از سوی باشگاه ذوب آهن برکنار می شد اما این برد باعث شد تا او ابقا شود.  اما از روز گذشته مباحثی بار دیگر مبنی بر اخراج منصوریان به گوش می رسد، ولی مدیران این باشگاه برای جمع بندی این تصمیم به توافق نهایی با هم نرسیده اند. شاید امروز باشگاه…

SafiNews Agency

یکشنبه 19 آبان 1398 - 11:26 بازدید : 27 شناسه پست : 314

تکدیب اخراج منصوریان از ذوب آهن

تکدیب اخراج منصوریان از ذوب آهن

به گزارش صافی به نقل از آی اسپورت، نتایج ضعیف ذوب آهن در فصل جاری باعث شده تا عملکرد علیرضا منصوریان به شدت زیر ذره بین برود و این روزها بحث برکناری او بیشتر از هر زمان دیگری به گوش می رسد. حتی شاید اگر دو هفته پیش منصوریان موفق به شکست شاهین بوشهر نمی شد از سوی باشگاه ذوب آهن برکنار می شد اما این برد باعث شد تا او ابقا شود. 

اما از روز گذشته مباحثی بار دیگر مبنی بر اخراج منصوریان به گوش می رسد، ولی مدیران این باشگاه برای جمع بندی این تصمیم به توافق نهایی با هم نرسیده اند. شاید امروز باشگاه ذوب آهن خبر برکناری منصوریان را تایید کند اما تا این لحظه خبری از این موضوع نیست. 

منصوریان در واکنش به خبر برکناری اش اعلام کرد:«من بعد از ظهر با مدیریت ذوب آهن صحبت کردم و همه چیز طبق روال و برنامه پیش می رود. دوشنبه نیز به اصفهان خواهم رفت.»

انتهای پیام/