فرهاد عبدالعلی پور,سقوط هواپیمای ارتش,سقوط جنگنده ارتش,اردبیل,خلبان,میگ 29,مدیریت بحران استانداری اردبیل,

فرهاد عبدالعلی پور,سقوط هواپیمای ارتش,سقوط جنگنده ارتش,اردبیل,خلبان,میگ 29,مدیریت بحران استانداری اردبیل,

SafiNews Agency

چهارشنبه 04 دي 1398 - 15:37 بازدید : 145 توسط:

تکذیب خبر شهادت سرنشینان هواپیمای ارتش

تکذیب خبر شهادت سرنشینان هواپیمای ارتش

صافی نیوز: مدیرکل مدیریت بحران اردبیل گفت: گمانه زنی رسانه‌ها در خصوص شهادت خلبان و پیدا شدن لاشه هواپیما تا بدین لحظه صحت نداشته و مردم اخبار موثق را از طریق رسانه‌های معتبر دنبال کنند.

به گزارش صافی، مدیرکل مدیریت بحران اردبیل گفت: گمانه زنی رسانه‌ها در خصوص شهادت خلبان و پیدا شدن لاشه هواپیما تا بدین لحظه صحت نداشته و مردم اخبار موثق را از طریق رسانه‌های معتبر دنبال کنند.

فرهاد عبدالعلی پور عنوان کرد: مخابره شدن اخبار مرتبط با پیدا شدن لاشه هواپیما در کوه سبلان اردبیل صحت نداشته و کماکان جست و جوها ادامه دارد.

به گفته وی برخی از رسانه‌ها از شهادت خلبان هواپیمای جنگی در منطقه خبر دادند در شرایطی که تاکنون به رغم افزایش جست و جوها در منطقه، خبر جدیدی دریافت نشده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل ادامه داد: بنا به اذعان اهالی محل شیء پرنده در منطقه سقوط کرده ولی تا ساعت ۱۲ ظهر چهارشنبه در خصوص جزئیات این حادثه هیچ‌گونه اطلاع دقیقی در دسترس نیست.

عبدالعلی پور با بیان اینکه جست و جو ها با افزایش نیروها و با نهایت دقت ادامه دارد، افزود: رسانه‌ها از گمانه زنی پرهیز کرده و اخبار را از طریق رسانه‌های رسمی دنبال کنند.

وی ادامه داد: با هماهنگی که انجام شده بالگردهایی نیز از استان آذربایجان شرقی به محل اعزام خواهند شد تا روند جست و جو سرعت بگیرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل نیز گفت: عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از سه نقطه به محل حادثه نزدیک شده و در حال جستجو هستند.

انتهای پیام/

انتهای پیام/


منبع: مهر

 

تبلیغات