سازمان ثبت اسناد و املاک کشور,آزمون استخدامی,ثبت اسناد,

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور,آزمون استخدامی,ثبت اسناد,

SafiNews Agency

پنجشنبه 28 فروردين 1399 - 14:56 بازدید : 175 توسط:

ثبت‌نام آزمون استخدامی سازمان ثبت از ۳۰ فروردین آغاز می شود

ثبت‌نام آزمون استخدامی سازمان ثبت از ۳۰ فروردین آغاز می شود

صافی نیوز / ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از شنبه ۳۰ فروردین آغاز و تا ۱۱ اردیبهشت ادامه دارد.

به گزارش صافی به نقل از مهر، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای تأمین نیروی مورد نیاز خود، از محل مجوز استخدام اخذ شده از سازمان اداری و استخدامی کشور، به صورت قرارداد انجام کار معین در سراسر کشور استخدام می‌کند.

ثبت نام این آزمون که با برگزاری آن ۳۰۰ نفر از تمامی استان‌ها در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور جذب می‌شوند از روز شنبه ۳۰ فروردین ماه ۱۳۹۹ آغاز و در روز ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ پایان می‌یابد و آزمون در تاریخ ۳۰ خردادماه ۱۳۹۹ برگزار می‌شود.

داشتن تابعیت ایران، اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، التزام به قانون اساسی، انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان، داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کار، داشتن حداقل ۲۰ سال تمام و حداکثر ۳۰ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم، حداکثر ۳۵ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم، حداکثر ۴۰ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و حداکثر ۴۵ سال تمام برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق لیسانس و دکترا از جمله شرایط عمومی داوطلبان متقاضی شرکت در این آزمون است.

متقاضیان برای مشاهده اطلاعیه و دانلود دفترچه راهنمای این آزمون به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس https:hrtc.ir مراجعه نمایند.

انتهای پیام/


منبع: مهر

 

تبلیغات