سلمان اسلامی,بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه,بنیاد شهید و امور ایثارگران,روز جانباز,روز پاسدار,

سلمان اسلامی,بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه,بنیاد شهید و امور ایثارگران,روز جانباز,روز پاسدار,

SafiNews Agency

یکشنبه 10 فروردين 1399 - 14:18 بازدید : 1151 توسط:
رئیس بنیاد شهید مراغه:

جانبازان از پاسداران واقعی دین و اسلام هستند

جانبازان از پاسداران واقعی دین و اسلام هستند

صافی نیوز / رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه با تبریک اعیاد شعبانیه و روز جانباز گفت: جانبازان میهن ما حضرت عباس (ع) را الگوی خود قرار داده و از پاسداران واقعی دین و اسلام هستند.

به گزارش صافی ، سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در گفتگو با ایثار با گرامیداشت یاد و نام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای میهن اسلامی فرارسیدن اعیاد شعبانیه، سالروز میلاد باسعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار و میلاد حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز و ولادت امام زین‌العابدین (ع) را تبریک گفت.

اسلامی با ارج نهادن به رشادت‌ها و جان‌نثاری‌های جانبازان در دوران دفاع مقدس گفت: جانبازان سرافراز با رشادت و فداکاری قهرمانانه خود در سال‌های مقاومت و دوران دفاع مقدس پاسداران واقعی دین و اسلام هستند.

وی با اشاره به این‌که جانبازان کشورمان حضرت عباس (ع) را الگو خود قرار دادن افزود: جانبازان و مدافعان میهن اسلامی ما در دوران دفاع مقدس ایثارگری‌های حضرت عباس (ع) را برای خود الگو قراردادند و به رهبری امام خمینی (رحمه‌الله علیه) فداکارانه از کشورمان دفاع کرده و دشمن را شکست دادند.

اسلامی استقامت جانبازان را قابل‌تقدیر و ارزشمند عنوان کرد و گفت: استقامت و پایداری جانبازان سرافراز و سلحشور درسی مهم برای ما محسوب می‌شود تا در مسیر تحقق اهداف انقلاب اسلامی تلاش مضاعف کنیم و از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

رئیس بنیاد مراغه در آخر خاطرنشان کرد: این‌جانب فرارسیدن اعیاد خجسته شعبان را به ملت شریف ایران به‌ویژه پاسداران و جانبازان و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تبریک عرض می‌نمایم و امیدوارم از برکات ماه شعبان بهره‌مند شویم.

انتهای پیام/


منبع: ایثار

 

تبلیغات