حمله,دفتر امام جمعه یزد,یزد,امام جمعه,اعتراضات به گرانی بنزین,امام,حمله به دفتر,ناصری,آیت الله ناصری,

به گزارش صافی به نقل از ایسنا، تعدادی از افراد مسلح به سلاح سرد که قصد حمله به منزل و بیت آیت‌الله ناصری یزدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد را داشتند، دستگیر و چند نفر دیگر متواری شدند. بر اساس اعلام دفتر نماینده ولی فقیه در استان یزد، شب گذشته 26 آبان ماه برخی با سلاح سرد قصد تعرض و سوءقصد به منزل و دفتر آیت‌الله ناصری یزدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد را داشتند، با مداخله مأمورین امنیتی ناکام ماندند. چهار نفر از مهاجمین توسط نیروهای حفاظت دفتر امام جمعه و نیروهای…

SafiNews Agency

دوشنبه 27 آبان 1398 - 15:58 بازدید : 6 شناسه پست : 469

جزئیات حمله به منزل و دفتر امام‌جمعه یزد

جزئیات حمله به منزل و دفتر امام‌جمعه یزد

به گزارش صافی به نقل از ایسنا، تعدادی از افراد مسلح به سلاح سرد که قصد حمله به منزل و بیت آیت‌الله ناصری یزدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد را داشتند، دستگیر و چند نفر دیگر متواری شدند.

بر اساس اعلام دفتر نماینده ولی فقیه در استان یزد، شب گذشته 26 آبان ماه برخی با سلاح سرد قصد تعرض و سوءقصد به منزل و دفتر آیت‌الله ناصری یزدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد را داشتند، با مداخله مأمورین امنیتی ناکام ماندند.

چهار نفر از مهاجمین توسط نیروهای حفاظت دفتر امام جمعه و نیروهای امنیتی مستقر در محل، شناسایی و با درگیری مختصری پیش از آن که موفق به عملی کردن هدف خود شوند، دستگیر و تعدادی از آنها نیز متواری شدند.

انتهای خبر/