close
تبلیغات در اینترنت
«جوکر» از مرز 900 میلیون دلار عبور کرد

جوکر,فیلم سینمایی جوکر,سینمای جهان,سینما,

جوکر,فیلم سینمایی جوکر,سینمای جهان,سینما,

SafiNews Agency

یکشنبه 12 آبان 1398 - 12:20 بازدید : 150 توسط:

«جوکر» از مرز 900 میلیون دلار عبور کرد

«جوکر» از مرز 900 میلیون دلار عبور کرد

به گزارش صافی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، «جوکر» فیلم پرفروش گیشه پاییز هالیوود با فروش بلیت خوبی که در کشور‌های مختلف داشت توانست از مرز 900 میلیون دلار عبور کند.

این فیلم که به کارگردانی تاد فیلیپس ساخته شده و فینیکس هم در نقش شخصیت مشهور این فیلم بازی می‌کند، توانسته فاتح جشنواره ونیز شود و حالا در گیشه نیز موفقیتی بزرگ برای دو کمپانی برادران وارنر و دی سی رقم زده است.

جوکر، پیش از آغاز بازار یابی‌ها با 60 میلیون دلار که هزینه نسبتا کمی محسوب می‌شود ساخته شده و حالا سودی 500 میلیون دلاری برای کمپانی برادران وارنر و شرکت‌هایی مثل «ویلیج رود شو» و «برون استودیو» که در این فیلم آن‌ها را همراهی کرده اند را تضمین کرده است. این دو شرکت هر کدام سهمی 25 درصدی از فیلم جوکر دارند.

این فیلم سینمایی با شخصیت ابرتبهکاری خود، در همان هفته ابتدایی اکران خود در ماه اکتبر، رکورد شکنی‌هایش را آغاز کرد و پس از مدتی با پشت سر گذاشتن «ونوم» در فروش افتتاحیه، توانست به پرفروش‌ترین فیلم رده سنی بزرگسال نیز تبدیل شود و جلوتر از ددپول با 783 میلیون قرار بگیرد.

آنالیز‌های گیشه فروش نشان می‌دهد که این فیلم تا پایان اکرانش در سینماها، بیش از 950 میلیون دلار فروش خواهد کرد. حتی صحبت‌هایی در مورد شانس این فیلم برای یک میلیاردی شدن نیز مطرح شده است.

تا روز جمعه، فروش جوکر در گیشه داخلی، 289 میلیون دلار اعلام شده و این در حالی است که 602 میلیون دلار از گیشه‌های خارجی کسب کرده است.

کمپانی برادران وارنر به تازگی این خبر را اعلام کرده و پیش بینی می‌شود تا فردا فروش این فیلم به 920 میلیون دلار نیز برسد.

در عنوان‌های پرفروش‌ترین فیلم‌های ابرقهرمانی نیز، جوکر از «مرد عنکبوتی 3» با 895 میلیون دلار عبور کرده و به رتبه 13 رسیده است.

این فیلم همچنین به عنوان چهارمین فیلم پرفروش کمپان دی سی بعد از «آکوامن» با 1.14 میلیارد، «شوالیه تاریکی بر می‌خیزد» با 1.08 میلیارد و «شوالیه تاریکی» با یک میلیارد قرار دارد.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

 

تبلیغات