نصرالله بیگلری,تصادف,واژگونی اتوبوس,مدیریت بحران قزوین,حادثه,

نصرالله بیگلری,تصادف,واژگونی اتوبوس,مدیریت بحران قزوین,حادثه,

SafiNews Agency

دوشنبه 06 آبان 1398 - 10:32 بازدید : 164 توسط:

حادثه واژگونی اتوبوس در اتوبان کرج قزوین + جزئیات

حادثه واژگونی اتوبوس در اتوبان کرج قزوین + جزئیات

به گزارش صافی به نقل از مهر، مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت:لغزندگی جاده موجب واژگونی یک دستگاه اتوبوس در اتوبان کرج به قزوین و مجروح شدن 11 نفر شد.

قدرت الله مهدی خانی مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین اظهارداشت:ساعت 23.30 دقیقه یکشنبه شب یک دستگاه اتوبوس در اتوبان کرج به قزوین واژگون شد. 

وی افزود:این حادثه در نزدیکی عوارضی شماره دو محدوده شهر محمدیه قزوین رخ داد و براثر لغزندگی جاده راننده اتوبوس نتوانست خودرو را کنترل کند و واژگون شد. 

مهدیخانی تصریح کرد:با حضور بموقع آمبولانس های مرکز فورینت های پزشکی قزوین مصدومان به بیمارستان شهید رجایی قزوین منتقل شدند. 

سرهنگ نصرالله بیگلری هم به گفت:بارش های روزهای اخیر موجب لغزندگی جاده شده و با بی احتیاطی رانندگان با حوادثی روبرو می شویم که واژگونی اتوبوس نیز از جمله این حوادث است. 

وی بیان کرد:محدوده نیروگاه و نزدیکی شهر قزوین معمولا رانندگان بر سرعت خود اضافه می کنند و بسیاری از حوادث در محدوده نزدیکی شهرها رخ می دهد. 

رئیس پلیس راه استان قزوین یادآورشد:این اتوبوس از تهران به سمت شهر خوی در حرکت بود که در نزدیکی عوارضی شماره دو قزوین به دلیل لغزندگی جاده از مسیر خارج و سپس واژگون شد. 

وی بیان کرد:خوشبختانه این حادثه کشته ای نداشته و مجروحان با کمک مرکز فوریت های پزشکی استان قزوین برای مداوا به بیمارستان شهید رجایی منتقل شدند. 

سرهنگ بیگلری از رانندگان خواست در مواقع بارندگی با احتیاط کامل حرکت کرده و با سرعت کمتر از سرعت مجاز رانندگی کنند تا بتوانند خودروی خود را کنترل کنند. 

رئیس پلیس راه استان قزوین اظهارداشت:با اوجه به تداوم بارشها از تمامی رانندگان درخواست می شود در موقع رانندگی به مقررات راهنمایی و رانندگی توجه کرده و با احتیاط تردد کنند.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

 

تبلیغات